Film

Yasnovidyashchaya

2009 1 godz. 38 min.
5,7 121
ocen
5,7 10 121
36
chce zobaczyć
{"id":"545968","linkUrl":"/film/Jasnowidz%C4%85ca-2009-545968","alt":"Jasnowidząca","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/59/68/545968/7297369.2.jpg"}
Ksenia (Alla Yuganova) była bibliotekarką w szkole. Po utracie pracy jej sytuacja staje się dość trudna, więc gdy sąsiadka proponuje jej pomoc przy własnym interesie,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Ksenia (Alla Yuganova) była bibliotekarką w szkole. Po utracie pracy jej sytuacja staje się dość trudna, więc gdy sąsiadka proponuje jej pomoc przy własnym interesie, który wydaje się nieco podejrzany, dziewczyna nie mając możliwości zdobycia innego zajęcia, zostaje wróżką. Z czasem zaczynają jej towarzyszyć różne wizje. Widzi morderstwa, ofiary porwań i innych przestępstw. Ten nowo odkryty dar bardzo zmienia jej życie.

data produkcji
2009
tytuł oryg.
Yasnovidyashchaya
inne tytuły
Jasnowidząca Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jest to film dobry

  evlka ocenił(a) film na 7

  i intrygujący pod warunkiem, że ktoś lubi takie klimaty. Na pewno nie przypadnie każdemu do gustu. Polecam osobom, które lubią tematykę mistycyzmu i nie oczekują thrillera w stylu amerykańskim.

 • ?

  zaba_justyna ocenił(a) film na 3

  wszystko było by ok, gdyby ten film nie był na poważnie. bieganie z łukiem w centrum miasta? targanie zwłok za włosy po ogrodzie? plus dialogi na poziomie ("ukradłem ci żołnierzyki w dzieciństwie. pamiętasz je? wybaczysz mi"?). rozumiem, że twórcy silili się na oryginalność, ale ten film jest po prostu śmieszny.