Film

TT3D: Closer to the Edge

2011 1 godz. 44 min.
7,6 7 111
ocen społeczności
7,6 10 1 7111
4 729
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
„Motocykle 3D: Jazda na krawędzi” - najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Jazda na krawędzi
Zwiastun nr 1 (polski)
Jazda na krawędzi
Zwiastun nr 1
Jazda na krawędzi - Zwiastun Nr 1 (polski) [b]"[film=619929]Motocykle 3D: Jazda na krawędzi[/film]"[/b] - najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. To opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od 1904 roku organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” - zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Wyspa jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. W filmie występuje jedna z najgłośniejszych postaci ostatnich lat, 29-letnia gwiazda, człowiek legenda wyścigów motocyklowych Guy Martin. Bohaterem filmu jest także Ian Hutchinson, który na motocyklu CBR600RR wygrał 5 kolejnych wyścigów na Isle of Man w 2010 roku. Dokonał tego jako pierwszy w historii wyścigów. Narratorem filmu jest [person=2803]JARED LETO[/person], amerykański aktor znany z takich filmów jak [b]"[film=28]Cienka czerwona linia[/film]"[/b], [b]"[film=837]Podziemny krąg[/film]"[/b], [b]"[film=9136]Requiem dla snu[/film]"[/b] czy "Mr Nobody". Wokalista i gitarzysta zespołu „30 seconds to Mars”.

„Motocykle 3D: Jazda na krawędzi” - najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. To opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od 1904 roku organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” - zaliczane do„Motocykle 3D: Jazda na krawędzi” - najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. To opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od 1904 roku organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” - zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Wyspa jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. W filmie występuje jedna z najgłośniejszych postaci ostatnich lat, 29-letnia gwiazda, człowiek legenda wyścigów motocyklowych Guy Martin. Bohaterem filmu jest także Ian Hutchinson, który na motocyklu CBR600RR wygrał 5 kolejnych wyścigów na Isle of Man w 2010 roku. Dokonał tego jako pierwszy w historii wyścigów. Narratorem filmu jest JARED LETO, amerykański aktor znany z takich filmów jak „Cienka czerwona linia”, „Podziemny krąg”, „Requiem dla snu” czy „Mr Nobody”. Wokalista i gitarzysta zespołu „30 seconds to Mars”.

dystrybucja
studio
CinemaNX / Isle of Man Film
inne tytuły
TT: Closer to the Edge Wielka Brytania
Więcej...
Rower Guy'a Martina, który pojawia się w filmie to Orange Alpine 160. Rower ten został skradziony krótko przed wydaniem filmu.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie mam pojęcia co mnie podkusiło do obejrzenia tego filmu.

  dretkof ocenił(a) film na 10 

  Sportami motorowymi się nie interesuję. Motorem nigdy nawet nie jechałem. Miałem kiedyś kumpla co miał motorynkę ale to chyba nie to. Świetny film.

 • Ciekawe podejście do śmierci

  zombiecamel ocenił(a) film na

  Porównajcie sobie śmierć Simonsena z tegorocznego Le Mans - cała społeczność petrolheadów zaszokowana, pierwszy wypadek śmiertelny od dawna, z całego świata spływają kondolencje. A na Wyspie Man? Trochę codzienność. Są smutni i widać, że to dla nich ciężkie, ale z pewnością nie mówi się o ... więcej

 • MAJSTERSZTYK

  nopel ocenił(a) film na 10 

  Dla kogoś w temacie (jestem Motocyklistą, i dosiadam szlifierki), ten film to taka Biblia. Niektóre ujęcia, szczególnie te on board, jak Guy jedzie z wręcz niewyobrażalną prędkością kilka cm od ścian, pokazują, dlaczego to tak kochamy. Skąd nasza miłość do motocykli. No, ale powracając do filmu, to jeśli ... więcej

 • Film zaje**isty

  Bajker123 ocenił(a) film na

  Wszystko fajnie , wywiady itp. ale Guy zdecydowanie za szybko gada. Zdarzalem przeczytac 1/3 jego wypowiedzi i to na skupieniu ;P. Z lektor fajniej by sie ogladalo , mozna by sie bardziej w droge wpatrzyc jak jezdza. Szacunek dla tych ludzi. w rodzinie mowia na nich debile, ze jada zginac. Dla mnie to ... więcej

  • Podziwiam tych facetów, choć jest to taniec ze śmiercią.. :/

   Baby_Black27 ocenił(a) film na

   Uliczne wyścigi (typu te na wyspie man właśnie czy w Czechach) --tam właśnie jeżdżą prawdziwi motocykliści.Tor to w porównaniu z tym kupa. Sam "wielki" Walentino Rossi przyznał, że nigdy by w czymś takim nie wystąpił, bo by sie po prostu bał.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.