PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,4 235 974
oceny
7,4 10 1 235974
7,2 33
oceny krytyków
Jeździec bez głowy
powrót do forum filmu Jeździec bez głowy

Film bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

jednak jako horror nie sprawdza się bo jest za mało straszny. Ale już jako połączenie horroru, komedii i przygodowego sprawdza się wyśmienicie. Od razu skojarzył mi się z Nieustraszonymi Braćmi Grimm pod względem kilmatu i trochę ze sposobu łączenia gatunków z Mrocznymi Cienami. Bardzo dobry dobór aktorów Christopher Walken i Johny Depp jak zwykle wypadli świetnie. Ale też podobało mi się że nie było tu zbyt mocnego wątku miłosnego i scen seksu które w wielu filmach są po prostu zbędne.Również brawa należą się za muzykę która tworzyła napięcie w odpowiednich momentach Jedyne do czego bym się przyczepił to jak na mój gust główny bohater zbyt często mdlał. Rozumiem raz czy dwa ale cztery razy to lekka przesada. Moim zdaniem obowiązkowa pozycja dla fanów duchów w lekko mrocznych klimatach.

Pencilio

Tak,film bardzo dobrze zrobiony.Obsada i muzyka swietne.Nie żaluje czasu na ten film i zdecydowanie polecam wszystkim lubiącym Deepa ale i nie tylko:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones