PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,4 235 974
oceny
7,4 10 1 235974
7,2 33
oceny krytyków
Jeździec bez głowy
powrót do forum filmu Jeździec bez głowy

Nie uważacie że świetnie by się nadał do "Wywiadu z wampirem" jako mentor Brada Pitta, zamiast Toma Cruisea ? W końcu nawet bez zbytniego makijażu wygląda jak wampir. A tak w ogóle czaszka jeźdźcy miała nieskazitelne uzębienie a gdy powróciła do właściciela to miał kły jak potwór jakiś. Dosyć poważna wpadka według mnie. A co do samego filmu to może i zapewne jest dobry ale jakoś nie trafia do mnie Burton + Depp w tym akurat wydaniu. Wole "Demonicznego golibrodę" albo "Eda Wooda".

ocenił(a) film na 10
maurycy_86

Jeżeli chodzi o Wywiad i o to kto powinien grać Lestata to się nie zgodzę, bo wiadomo, że to chyba jedyna tak świetna rola Cruise'a i naprawdę stworzył on kultową postać. Choć rzeczywiście Walken nadawał by się na rolę jakiegoś wampira.
Filmy które wymieniłeś spod szyldu Burton + Depp są bardzo dobre, jednak ja osobiście Jeźdzca bez głowy uważam za najlepszy film Burtona, o wiele lepszy od tych, które wymieniłeś.

szumu9

Może uważam tak bo jeźdźca oglądałem jako ostatniego z ich filmowych duetów. Najlepszy oczywiście był "Edward ..." o którym w poście zapomniałem :) Z tego co pamiętam to Cruise dostał złotą malinę za "Wywiad .." i jest to ponoć jeden z jego najsłabszych filmów ale w sumie ja bym się nie zgodził z takim stwierdzeniem, choć pewnie gdy decydowano o tym kto ma ją dostać czymś się kierowano. A Walkena po prostu lubię, ten gość ma coś w sobie, coś strasznego :)

ocenił(a) film na 10
maurycy_86

Przypomnijcie mi tylko bo mnie pamięć zawiodła. Czy Christophen Walken miał w ogóle w tym filmie jakieś kwestie do wypowiedzenia czy oprócz okrzyków euforii w trakcie zabijania żołnierzy oraz złowieszczego śmiechu kiedy z Macochą Katriny powraca do drzewa z pogranicza świata żywych i umarłych nie mamy okazji usłyszeć jego głosu w filmie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones