PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 296
ocen
4,4 10 1 25296
4,4 8
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

MEGA Gówno

ocenił(a) film na 1

Ten film to nieporozumienie. Takiej miernoty naprawdę dawno nie widziałem, a nie gustuję
w filmach wysokich lotów. Z fajnego komiksu powstał film, który ani przez moment nie jest
zabawny. Scenariusz wybitnie debilny. Animacje - bardzo marne. Spodziewałem się
odrobiny rozrywki, zamiast temu siedzi się znudzonym i zażenowanym beznadziejnością
tego filmu. Kurna kto coś takiego kręci? Z czym do ludzi!

użytkownik usunięty
NoobzPwnr

dokładnie , nic dodać nic ując szkoda czasu na to coś.

ocenił(a) film na 1
NoobzPwnr

I Filmweb to poleca !? Jak oni się nie wstydzą tego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
toXyk

Tu rocznik 1982. Ślizg czytałem, spodnie w kroku wisiały, malowało się grafyty, fikało oli, gripy, sripy... Ale to nie ten jeż. To bardzo słaby film. Nie polecam, a choć dzieciakiem nie jestem, wolę Shreka czy choćby kota Filemona. Przykro mi toXyk, ale granie na nutę starego wyjadacza nie uratuje miernoty. Słabiutkie to było. Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
toXyk

słabe...

ocenił(a) film na 3
toXyk

Stary ja też uwielbiam komiks o Jeżu ale ten film to straszny gniot, i nie mowie tu o animacjach bo nie o nie chodzi. Komiks kozacki a film w porównaniu do niego kalem wali na kilometr.

Andy400

Pewnie dostają kasę za to...

ocenił(a) film na 1
lukasziks

Pewnie tak wszystko o kasę się rozbija....

NoobzPwnr

to był jeden z moich najlepszych komiksów czytany za małolata, dlatego czekałem na film z niecierpliwością i się doczekałem k/u/r/w/a kupy gówna, ekranizacja to totalna porażka, scenariusz pisali chyba na kolanie na kompletny o/d/p/i/e/r/d/o/l, soundtrack też mierny w c/h/u/j, animacja jeszcze ujdzie, poza tym film nudny i mało śmieszny...

ocenił(a) film na 8
800dpi

co?? a w komixie co miales?:) pare głupawych textów i ta sama kreska co w filmie.. widac bardzo małolatem byles gdy widziales Jerzego w slizgu:))

ocenił(a) film na 1
toXyk

Tu rocznik 83' o jakimś komiksie z jeżem pojęcia nie miałem, a film straszna kupa, można przeboleć i kreskę i animację, ale teksty to powinno coś co przyciągnie widza - niestety dno. Scenariusz kompletna nędza.

sloniostg

Niestety tandeta po całości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
toXyk

Hmm, za to Ty nie masz pojęcia jak układać zdania aby były one logiczne.

ocenił(a) film na 8
sloniostg

to że dałem Ci fest do zrozumienia ze piszesz kompletne pierdoły to nie znaczy ze jedyne czego teraz mozesz sie czepisz to braku logiki w tym co pisze:) po prostu jestes bezsilny:)

ocenił(a) film na 10
sloniostg

'można przeboleć i kreskę i animację' lol to wlasnie bylo najlepsze. moze czas usiasc w bujanym fotelu i przejzec troche komiksowej literatury.

NoobzPwnr

Nawet Sharktopusa się przyjemniej oglądało.

ocenił(a) film na 10
NoobzPwnr

'a nie gustuję w filmach wysokich lotów. ' i od tego zacznijmy..

animacja to mistrz i obok dubblingu to najmocniejsza str tego filmu.wedlug mnie fabula szfankuje ale prawdziwy fan potrafi wybaczyc.wazne zeby bylo jak najwiecej takich filmow z czasem beda coraz lepsze.

na koniec odp ci w podobnym tonie co twoj temat:
CHYBA TY!

ocenił(a) film na 1
sanczopansa

"animacja to mistrz" jak prócz tego filmu oglądasz tylko Kartony to może faktycznie dla Ciebie to mistrz, ale co dla jednych jest sufitem..

"dubblingu to najmocniejsza str tego filmu" Akurat w przypadku tego "dzieła" dubbing jest beznadziejny. Głos Borysa Szyca mnie osobiście totalnie nie pasuje do tej postaci, a kwestie "Sokoła" to już prawdziwa żałość.

"wedlug mnie fabula szfankuje ale prawdziwy fan potrafi wybaczyc" Po pierwsze to szWankuje. Po drugie obrażasz fanów tego komiksu, stawiając ich na równi ze sobą - idi*tą, który łyka każde gó*no, które mu rzucą i prosi o jeszcze..Rozumiem, że jeśli ktoś popełni drugą część, w której fabuła ograniczy się już wyłącznie do srania, bekania i f*ck-ania, to zachwycony ściągniesz to z neta, jak na prawdziwego fana przystało (bo po co wspierać twórców ulubionego komiksu).

"wazne zeby bylo jak najwiecej takich filmow z czasem beda coraz lepsze" Boże uchroń od większej ilości takich filmów. Może ja mam jakieś nieżyciowe poglądy, ale uważam, że jak się coś robi, to powinno się to robić dobrze. A zatem nie jak najwięcej filmów (i może się któryś w końcu uda), tylko kilka, za to z pomysłem, przemyślanym scenariuszem itd., a nie papka dla przygłupów. Ten komiks wcale nie był adresowany do bezmózgich odbiorców, choć jak widzę i Ty się wśród fanów załapałeś - no chyba, że reprezentujesz dystrybutora i sobie tu z ludzi kpisz próbując im wmówić, że to dobry film :) Wtedy przepraszam - nie jesteś głupi, tylko bezczelny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
sanczopansa

'"animacja to mistrz" jak prócz tego filmu oglądasz tylko Kartony to może faktycznie dla Ciebie to mistrz, ale co dla jednych jest sufitem..

"dubblingu to najmocniejsza str tego filmu" Akurat w przypadku tego "dzieła" dubbing jest beznadziejny. Głos Borysa Szyca mnie osobiście totalnie nie pasuje do tej postaci, a kwestie "Sokoła" to już prawdziwa żałość.'

BUAHAHAHAHAHAHAAHEHEHEHHEH HIHIH HAHAH huhu he... -.-


krytyka animacji i dubbingu okresla cie jako matola bez krzty pojecia na ten temat.

ocenił(a) film na 10
sanczopansa

btw.obejzalem sobie twoj profil.dajac ocene 3 dragonball evolution pograzyles sie doszczetnie zreszta inne 'perelki' tez masz dosc wysoko ocenione..
takze powyzsze zdanie nabiera jeszcze wiekszego sensu

ocenił(a) film na 1
sanczopansa

W sumie co ja sobie myślałem podejmując dyskusję z debilem...Mam 27 lat i skończone studia na prestiżowej uczelni, więc nie mów do mnie synek, bo nie dość, że jestem prawdopodobnie starszy od Ciebie, to jeszcze żaden troll-przygłup-nieudacznik nie będzie się do mnie zwracał protekcjonalnie. To po pierwsze.
Po drugie pisząc, że nie gustuję w filmach wysokich lotów miałem na myśli (co każdy, kto nie jest tępy zrozumiał), że w kinie poszukuję głównie prostej rozrywki - co za tym idzie - nie szaleję za Bergmanem, Allenem itd., więc Jeża nie oceniam przez pryzmat nie wiadomo jakich oczekiwań intelektualnych, lecz ma mnie ten film bawić.
Nie wiem, co tu Dragon Ball ma do rzeczy (oglądałem kiedyś wszystkie części kreskówki, nawet po kilka razy), ale w wersji aktorskiej dobre jest pierwsze 15 może 20 minut. Dalej jest bardzo słabo i ten film nie zasługuje na wyższą ocenę niż UJDZIE.
"krytyka animacji i dubbingu okresla cie jako matola bez krzty pojecia na ten temat." Znalazł się ekspert widzę. Pochwal się nam tu przed milionami słuchaczy swoją znajomością tematu. Animujesz lepiej niż Bagiński, a jak podkładasz dubbing to onieśmielasz samego Sthura?
"btw.obejzalem sobie twoj profil" dobrze, że awatara nie dałem, bo byś sobie pewnie strzepał. Ja sobie obejrzałem twoje wypowiedzi, co tylko utwierdziło mnie w mniemaniu, że pół forum ma cie za idiotę.

"'Może ja mam jakieś nieżyciowe poglądy, ale uważam, że jak się coś robi, to powinno się to robić dobrze' buahahahahahahaha
ostatni sprawiedliwy .byuahahahahaha nie zesraj sie tylko!
nie wiem czy wiesz ale ten film robili strasznie dlugo bodajze4 cz 5 lat dlatego niektore sytuacje nie sa juz tak zabwane jak wygladaly by kilka lat wstecz,"

Aż żal to komentować. Typie..używasz frazesów, których znaczenia nie rozumiesz i bredzisz. Jak dla mnie mogą sobie film i 100 lat robić, bo liczy się efekt końcowy.

"oczywiscie ze komiks nie byl adresowany do bezmozgich odbiorcow za to film poniekad tak dlatego krytykujac go niemilosiernie zaliczasz sie do tego grona."

I tu następny przykład niezrozumienia tekstu, więc zakładam, że pewnie nawet matury nie masz, co?
Ja nie krytykowałem komiksu, ja go nawet chwaliłem. Moja krytyka odnosi się do tego badziewnego, głupiego i nieśmiesznego filmu. Jakbyś nie zauważył jest to portal, gdzie się o filmach dyskutuje...

Możesz sobie zagotować mózgownicę siląc się na kolejne marne riposty, natomiast nie zamierzam już na to odpowiadać, gdyż mam lepsze rzeczy do roboty niż boksowanie się z debilami w internecie. Swoją opinię na temat filmu wyraziłem, uzasadniłem, większość się zgodziła w części bądź w całości. Może ktoś chcący obejrzeć ten film, czy kupić go na DVD po tej lekturze został uratowany przed zmarnowaniem pieniędzy. Dziękuję. Do widzenia.

ocenił(a) film na 1
NoobzPwnr

Przepraszam, źle przeczytałem, a że nie mogę przeedytować to mała poprawka:

"oczywiscie ze komiks nie byl adresowany do bezmozgich odbiorcow za to film poniekad tak dlatego krytykujac go niemilosiernie zaliczasz sie do tego grona."

Powaliłeś mnie na kolana swoją logiką. Właśnie stwierdziłeś, że komiks był dla ludzi inteligentnych, zaś film dla idiotów (taki film się robi licząc głównie na przyciągnięcie fanów komiksu, więc przy twoim założeniu - do wąskiego grona fanów-idiotów). I dalej wynika z twojej wypowiedzi, że krytykując film (jak sam przyznajesz robiony dla idiotów) sam staję się idiotą, bo uważam, że jest to film dla idiotów (których śmieszy, że jeż pierdzi, rucha kontakt, czy pokazuje f*cki, bo dialogów zabawnych to tam nie ma). I trzecia konkluzja - piszesz, że to film dla idiotów i w tym samym czasie określasz się jako jego fan, czyli potwierdzasz, to co wszyscy już wiedzą...

ocenił(a) film na 8
NoobzPwnr

NoobzPwnr ty masz poważne komplexy skoro piszesz takie rzeczy :
"Mam 27 lat i skończone studia na prestiżowej uczelni, więc nie mów do mnie synek, bo nie dość, że jestem prawdopodobnie starszy od Ciebie, to jeszcze żaden troll-przygłup-nieudacznik nie będzie się do mnie zwracał protekcjonalnie"
:))) jestes żenujący :)))

ocenił(a) film na 1
toXyk

Żenująca jest głębia twojego komentarza, który wnosi tak wiele do tego wątku, oraz liczba emitikonów świadcząca, iż jesteś Dzieckiem Neo, a takim znajomy psychiatra radził przytakiwać - a zatem - MASZ RACJĘ! <3 :*

ocenił(a) film na 8
NoobzPwnr

tak tak, popisz jeszcze takich pierdół bo przeciez nie przyznasz ze zgnoilem cie cytujac twoje super mądre texty:) a liczba nawiasów w moich 'usmiechach swiadczy tylo o tym jaka mam polewke z twoich prestiżowych wypowiedzi ktore oczywiscie maja wieeeele wspolnego z tematem:)) i powinienes dłużej porozmawiac ze swoim znajomym bo nieuniknione ze moze ci pomóc:))) i nie, nie jestem dzieckiem neo, jestem dzieckiem Pegasusa i supernintendo, klopsie :))

ocenił(a) film na 8
toXyk

i kuścislosci, skoro uwazasz ze zenujaca byla glebia mojego komentarza to zauważ ze 95% tej wypowiedzi to twoj cytat:))

ocenił(a) film na 8
NoobzPwnr

..a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze kazdy kto zarzuca innym ze jest 'dzieckiem neo' (cokolwiek to znaczy:) , sam jest małym zapyzialym i zasmarkanym koleszka ktorego koledzy w gimnazjum klepią po japie:) takze skoncz sie mądrować balasie bo króciutki jestes:))

ocenił(a) film na 10
toXyk

popieram.

ocenił(a) film na 10
NoobzPwnr

piszac te zdanie mialem na mysli ze w filmie pokazuja glupote innych w kilku odniesiniech do masowej kultury itd tego nie zauwazyles a wiec stwierdzilem ze PONIEKAD trafil on do ciebie.
wyjezdzanie z wiekiem i z tymi twoimi prestizowymi studiami jest smieszne!rownie dobrze ja bym sie mogl pochwalic co studiuje ,ale po co?wirtualne wyliczanie kto jest starszy,na wyzszym poziomie itd,skad mam miec penwosc ze ty to TY,podaj mi swoje dane to sie przekonam buahaahaah
zagrywka na poziomie 17 latka a nie 27 tak wiec jak wspomnial toxyk jestes zalosny.
swoje zdanie podtrzymuje w filmie kuleje tylko fabula reszta na najwyzszym poziomie.

btw' Animujesz lepiej niż Bagiński, a jak podkładasz dubbing to onieśmielasz samego Sthura?' jestes wrecz smieszny smarku.
a jak nie wiesz co tu ma dragon ball do rzeczy to nie dosyc ze jestes filmowym ignorantem to jeszcze na dodatek umyslowym.

ocenił(a) film na 1
NoobzPwnr

nie dyskutuj , debil sprowadzi cię do swojego poziomu... etc.. Allena, Bergmana - jednak polecam, a z resztą wypowiedzi się zgadzam - film oceniam na 0/10 albo nawet -5/10, dno metr mułu i bomba głębinowa pełna g...

ocenił(a) film na 10
Pastor1

buahahahaahahahahahaha.

ocenił(a) film na 1
sanczopansa

akurat film dokładnie na twoim poziomie, co potwierdziłeś wypowiedzią, trafił swój na swego

ocenił(a) film na 10
Pastor1

synek nie mama nawet ochoty tlumaczyc ci w jak ogromnym jetes bledzie.odnosnie mojej osoby jak i filmu.
a teraz pozdrawiam (srodkowym palcem)

ocenił(a) film na 1
sanczopansa

nie mam zamiaru dyskutować z gówniarzami i patologią, znajdź sobie "synek" kogoś swojego pokroju - najlepiej pod osiedlową meliną lub na dworcu

NoobzPwnr

da mnie ogólnie ok do połowy filmu Zenek i Stefan lepsi byc nie mogli a juz brat Stefana wypas szczególnie scena koncertu dla krytyków filmowych wypas, troszke jeszcze smaczków ale fabula nie powala. Nie doszukujmy sie tez w filmie dziela na na zwór Hamleta, miała to byc prosta bajka dla starych ziomków i tyle. Chcecie cos z wiekszym przekazem obejrzyjcie poraz setni Króla lwa a nie przypiepszacie sie do jeza :)

ocenił(a) film na 7
pieknychudy

Nie zgodzę sie z tak skrajnymi ocenami, że to dno i -5 w skali jak tutaj się pisze. Jest to dobre kino animowane dla dorosłych, bardzo dobra animacja w klimacie komiksu, dobry dubbing, a fabuła tak jak gdzieś pisano do połowy jest bardzo dobra i interesująca ale póżniej nieco zaczyna nudzić. Film jest natomiast pełen aluzji i metafor dotyczących rzeczywistości, każda postać symbolizuje pewną grupę społeczną w realnym świecie, to samo miał w sobie komiks i uważam ze film dość dobrze odwzorował klimat. Oczywiście zawsze można zrobić to lepiej, jednak w tym przypadku film zrobiono na dość wysokim poziomie, stawiam 7/10 i myślę że jest to uczciwa ocena całości. I bardzo proszę aby kłutnie jak wyżej prowadzic prywatnie, bo nie chce mi się czytać tych pierdół, wypisywanych przez pseudorecenzentów, wykształciuchów i innych dziwnych ludzi. Zaśmiecacie tylko temat i robicie z siebie debili, niestety.

ocenił(a) film na 1
NoobzPwnr

Film denny i żądam zwrotu czasu za jego obejrzenie.

1/10

h8r3d

Panie 77 minut na obejrzenie pierwszej i jak na razie jedynej tak dużej produkcji w naszym kapuścianym kraju to za dużo, to proponuje wszystkie sezony Futuramy będzie krócej albo Simpsonów jeszcze krócej

h8r3d

a w sprawie denności proszę o pokazanie polskiej pełnometrażowej lepszej produkcji niż ten film - robionej przez jedenaście osób

NoobzPwnr

Nieco offtopowo ale czy moderacja nie moze usuwac przepychanek i tego calego ad personam? Rozumiem wolnosc slowa, ale ona do czegos zobowiazuje na litosc boska.

NoobzPwnr

NoobzPwnr -to oczywiście zawodowy grafik-animator o któregoż sukcesach artystycznych rozpisują się wszystkie branżowe media od Computer Arts po ImagineFX

ocenił(a) film na 1
rw666

Stary nie obchodzi mnie kto robił tą grafikę i ile się napracował oraz w ile osób ten kulfon był robiony. Mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat tej produkcji jak i każdej innej, a jak ci to nie pasuje to możesz pojechać do któregoś z komunistycznych krajów np. chiny. Film po prostu mi się nie podobał i dałem mu jedynkę, ponieważ wg mnie i mojego gustu (a o gustach się nie dyskutuje) jest po prostu denny.
Ogólnie zaczynałem go oglądać z nastawieniem na minus bo nie lubię animowanych filmów więc jeśli cię to jakoś pocieszy to... .

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 3
NoobzPwnr

Zgadzam się w 100%. Jak ktoś wyżej napisał- nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 1
NoobzPwnr

Ten gniot i Kac Wawa to najgorsze gnioty made in Poland jakie miałem nieprzyjemność oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones