PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 144
oceny
7,5 10 1 169144
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Ta muzyka, okoliczności, wszystko w nim sprawia, że mięknę!! A wcale nie jestem skłonna do
wzdychania nad romansidłami ;p Tylko, że "One Day" o nie jest typowe romansidło. Właściwie to
zbrodnia powiedzieć o nim w ten sposób. Emma i Dexter to nie kochankowie - to przyjaciele, dwie
osoby, które(mimo różnic) nie są w stanie bez siebie żyć. Uciekając od siebie, szukając szczęścia u
innych osób oszukiwali się, nie byli w stanie stworzyć żadnych związków. Co mnie najbardziej
urzeka to ta różnica charakterów.. On, z pozoru cwaniaczek z bogatego domu w środku jest
wrażliwym, zagubionym chłopcem. Emma to twardzielka pełna werwy i pozytywnej energii, nie buja
w obłokach, co zdarza się Dexterowi :) Niby wiem, że życie to nie film, ale wspaniale byłoby przeżyć
taką miłość!

ocenił(a) film na 9
emmeline37

Bardzo polecam ksiazke! ;)

Starrlight

mam tę książkę w domu, ale jakoś nie mogę jej przeczytać po obejrzeniu filmu ;)

ocenił(a) film na 9
emmeline37

Ja przeczytałam przed obejrzeniem filmu i uwazam ze film swietnie zekranizowali zresztą autor ksiazki napisał tez scenariusz co jest ogromnym plusem oraz aktorzy zostali bardzo dobrze dobrani do tego klimat i muzyka (szczegónie motyw przewodni pojawiający się pary razy) super ;)

Starrlight

Na pewno jest świetna. Mam ją w domu, jest po angielsku, ale czytanie książki po obejrzeniu filmu jest dla mnie trochę dziwne ;) Ale nie no muszę przeczytać, musze, muszę! xD

ocenił(a) film na 10
emmeline37

WE HAD TODAY:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones