PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129932}
7,4 3 884
oceny
7,4 10 1 3884
6,6 5
ocen krytyków
Jedwabna opowieść
powrót do forum filmu Jedwabna opowieść

Masz tutaj rację, film obejrzalem tak jakby troszke z przymusu ; ciagnie sie jak wloskie spaghetii , nie ma ukrytych znaczen , "drugiej glebii" o ile ma pierwsza, ukazuje emocje w sposob subtelny ale i sentymentalny. Końca historii mozna domyslec sie juz w polowie projekcjii, ogolnie muzyka wypelnia pewna pustke , bo w przeciwnym razie , moze tak zacytuję "interesujące momenty owszem się zdarzają, no przecież trzeba od czasu do czasu pomóc widzowi by nie zasnął... " plusem sa rowniez pewne studium psychologiczne postaci, ale jak na dramat to oj, "gorączka" (świetna pod kazdym wzgledem) przebija tą ceche (a jest filmem kina akcji)raczej...

ocenił(a) film na 9
Will_Corleone

bo tak to juz jest, ze wiekszosc facetow nie lubi takich filmow, w ktorych nie ma naglych zwrotow akcji (albo wogole akcji:), ukrytych znaczen, albo zaskakujacego zakonczenia. nie dziwi mnie to wcale, bo moj chlopak tez czasem zasypia na filmach, ktore ja ogladam z zachwytem. dlatego ogladam je prawie zawsze sama, bo nie chce zeby sie zmuszal, jesli go to nie interesuje. a co do jedwabnej opowiesci dla mnie rewelacja. a ruda jest przesliczna.

ocenił(a) film na 8
kurak_2

Muszę chyba bronić honoru płci brzydkiej ;): jestem facetem, a jednak film podobał mi się zdecydowanie. B. subtelna i ujmująca opowieść.

ocenił(a) film na 9
hauser

Ja jak najbardziej także się zachwyciłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones