PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129932}
7,4 3 884
oceny
7,4 10 1 3884
6,6 5
ocen krytyków
Jedwabna opowieść
powrót do forum filmu Jedwabna opowieść

moj ulubiony film

ocenił(a) film na 10

Pierwszy raz bylam na tym w kinie,a potem puszczali to na festiwalu era nowe... Niesamowite robi na mnie wrazenie.Spokojny cieply film, oowiadajacy jakze realna hiostrie,a w tak malowniczy sposob. Pelne zblizen kadry sa niesamowite. Dla mnie 10/10 i chce wiecej takich filmow.

użytkownik usunięty
malgorzata78

PRzepiękne, po prostu przepiękne... :) To niesamowite, jak wiele sprzecznych wątków można zmieścić we jednej historii, zupełnie jak w tych tkanych przez obie kobiety sukniach... Cudowne, wspaniałe i w ogóle najnajnaj. Ta młoda aktoreczka jest niesamowita, dlaczego w ogóle o niej nie słychać?

użytkownik usunięty
malgorzata78

I choć z pozoru wydaje się być kolejną zwyczajną opowieścią, nie mającą żadnego wpływu na ludzkie serce, nie wzbudzającą żadnych skrajnych emocji... To wszystkim, co można o filmie powiedzieć, są łzy. Nie wiem, czy szczęścia, że tak pięknie, czy z żalu, że tak krótko, ale wędrują po policzkach, stykają o kąciki ust, płyną dalej po szyi, by zniknąć w dekolcie... Przepiękny film. Przepiękny. Przepiękny...

ocenił(a) film na 8
malgorzata78

Mnie również poruszył do głębi. Dla mnie najważniejsza jest treść i sposób jej przedstawienia, a tu muzyka i cała reszta tworzy subtelną całość. Kocham filmy, które skłaniają do przemyśleń. Te mniej popularne są czasem bardziej warte zapoznania niż głośnie, a pozbawione przesłania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones