Jego ostatnie życzenie

The Last Thing He Wanted

2020 1 godz. 55 min.
4,6 5 047
ocen
4,6 10 5047
1 163
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":825724,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Last+Thing+He+Wanted-2020-825724/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jego ostatnie życzenie
 • Bardzo niespójny, fatalny montaż, jakbym oglądała kilkanaście filmów każdy o czym innym inaczej. Filmu nie ratuje nawet zakończenie udające twist bo od pewnego momentu można się było takiego spodziewać. Za dużo srok za ogon w większości elementów nawet w ścieżce dźwiękowej w której momenty dramatyczne/sensacyjne przeciągnięte są na kolejne "lżejsze" sceny. I mnogość gatunków muzycznych niestety nie na plus, potęguje chaos.

 • gabi_2 ocenił(a) ten film na: 4

  darrja Nie wiem jak mam ocenić ten film. Początek interesujący, myślałam, że to będzie dobry film z serii dziennikarstwo - sensacja. I gdyby to pociągnęli to byłoby nieźle. Ale od kiedy Elena postanawia dla ojca wsiąść w samolot i ląduje z towarem to zaczyna się spadek w dół. Nic się kupy nie trzyma. Jakieś nielogiczne zachowania bohaterki, postać Bena A. to już w ogóle poplątanie z pomieszaniem, miało być tajemniczo a w sumie od początku wiadomo kto jest zły. Gra Anne była dobra, akurat tu bym nie miała się czego przyczepić. Myślę, że scenariusz był niedopracowany i reżyseria też jakaś nieudolna.

 • gabi_2 Mam dokładnie takie same odczucia, jeno oceniłem ździebko niżej.
  Dostajesz ode mnie ❤.

 • gabi_2 Same here.

 • WielkiVolare ocenił(a) ten film na: 2

  darrja Ja i tak podziwiam że ktoś dotrwał do końca tej szmiry

 • Pietroooo ocenił(a) ten film na: 3

  darrja Wspaniale ujęte