Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:52
Film

The Last Thing He Wanted

2020 1 godz. 55 min.
4,7 3 371
ocen
4,7 10 1 3371
885
chce zobaczyć
{"id":"825724","linkUrl":"/film/Jego+ostatnie+%C5%BCyczenie-2020-825724","alt":"Jego ostatnie życzenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/57/24/825724/7912135.2.jpg"}
Dziennikarka polityczna rezygnuje z pracy, aby zająć się handlem bronią w Ameryce Środkowej.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jego ostatnie życzenie
Zwiastun nr 1 (polski) 1:52
Jego ostatnie życzenie - Zwiastun Nr 1 (polski) Jego ostatnie życzenie - Zwiastun Nr 1 (polski)

Akcja filmu "Jego ostatnie życzenie", który stanowi adaptację powieści Joan Didion pt. "The Last Thing He Wanted", wiąże się z pogmatwaną aferą Iran-Contras. Doświadczona waszyngtońska dziennikarka Elena McMahon (w tej roli nagrodzona Oscarem Anne Hathaway) z niejasnego poczucia obowiązku względem własnego ojca, Dicka McMahona (któregoAkcja filmu "Jego ostatnie życzenie", który stanowi adaptację powieści Joan Didion pt. "The Last Thing He Wanted", wiąże się z pogmatwaną aferą Iran-Contras. Doświadczona waszyngtońska dziennikarka Elena McMahon (w tej roli nagrodzona Oscarem Anne Hathaway) z niejasnego poczucia obowiązku względem własnego ojca, Dicka McMahona (którego gra nominowany do Oscara Willem Dafoe), postanawia zrezygnować z relacjonowania kampanii prezydenckiej przed wyborami w 1984 r. Wkręcona w niebezpieczną grę kobieta postanawia wykorzystać swoją szansę i poprowadzić własne śledztwo, ale zamiast tego trafia w sam środek intrygi, którą miała zamiar ujawnić. W tym stylowym thrillerze politycznym odpowiedzi błyskawicznie zmieniają się w pytania, a złe wybory przekładają na jeszcze gorsze konsekwencje. Elena w coraz większym stopniu staje się narzędziem w cudzych rękach, a szanse na bezpieczny powrót do domu i do zdrowych zmysłów powoli, acz nieuchronnie się zmniejszają.

na podstawie
Joan Didion "The Last Thing He Wanted" (powieść)
studio
Pimienta / thefyzz
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Portoryko.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Patologia Netflixa.

  vayha ocenił(a) film na 2

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Zniszczony na Sundance. Hathaway z kolejnym flopem.

  damiansport1

  Recenzje z Sundance mówią że film to katastrofa. Nieudana adapcja z Joan Didion. Krytycy mówią że filmu nie da się zrozumieć bo jest wypchany tyloma wątkami.

 • Nie wyszło

  darrja

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • 1/10

  użytkownik usunięty

  2h wyjęte z życia. Dawno tak słabego filmu nie oglądałam..

  10
  • Netflix kręci szybko i niedbale

   szym_kolodziejczyk ocenił(a) film na 3

   To już kolejna produkcja Netflixa, która jest naprawdę kiepska. Zdjęcia jeszcze przykują uwagę, gra aktorki, ale scenariusz, reżyseria poszczególnych scen... Netflix kręci kamerami RED bo szybko się na nich pracuje. Są małe i mobilne. A szybko musi mieć film na platformie. Nie ma czasu na ... więcej

   3
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.