film

Jego ostatnie życzenie

The Last Thing He Wanted
2020
1h 55m
4,6 6 076
ocen
4,6 10 1 6076
Dziennikarka polityczna rezygnuje z pracy, aby zająć się handlem bronią w Ameryce Środkowej. Zobacz pełny opis
Jego ostatnie życzenie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jego ostatnie życzenie
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2020-01-23T15:58:36 https://fwcdn.pl/webv/27/82/52782/thumbnail.52782.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/124/825724/jego_ostatnie_zyczenie___oficjalny_zwiastun___nowy_film_z_anne_hathaway_i_benem_affleckiem___netflix.vp9.1080p.webm

Akcja filmu "Jego ostatnie życzenie", który stanowi adaptację powieści Joan Didion pt. "The Last Thing He Wanted", wiąże się z pogmatwaną aferą Iran-Contras. Doświadczona waszyngtońska dziennikarka Elena McMahon (w tej roli nagrodzona Oscarem Anne Hathaway) z niejasnego poczucia obowiązku względem własnego ojca, Dicka McMahona (któregoAkcja filmu "Jego ostatnie życzenie", który stanowi adaptację powieści Joan Didion pt. "The Last Thing He Wanted", wiąże się z pogmatwaną aferą Iran-Contras. Doświadczona waszyngtońska dziennikarka Elena McMahon (w tej roli nagrodzona Oscarem Anne Hathaway) z niejasnego poczucia obowiązku względem własnego ojca, Dicka McMahona (którego gra nominowany do Oscara Willem Dafoe), postanawia zrezygnować z relacjonowania kampanii prezydenckiej przed wyborami w 1984 r. Wkręcona w niebezpieczną grę kobieta postanawia wykorzystać swoją szansę i poprowadzić własne śledztwo, ale zamiast tego trafia w sam środek intrygi, którą miała zamiar ujawnić. W tym stylowym thrillerze politycznym odpowiedzi błyskawicznie zmieniają się w pytania, a złe wybory przekładają na jeszcze gorsze konsekwencje. Elena w coraz większym stopniu staje się narzędziem w cudzych rękach, a szanse na bezpieczny powrót do domu i do zdrowych zmysłów powoli, acz nieuchronnie się zmniejszają.

na podstawie
Joan Didion (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Pimienta / thefyzz
tytuł oryg.
The Last Thing He Wanted
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Portoryko.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Patologia Netflixa.

ocenił(a) film na 2
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Recenzje z Sundance mówią że film to katastrofa. Nieudana adapcja z Joan Didion. Krytycy mówią że filmu nie da się zrozumieć bo jest wypchany tyloma wątkami.

1/10

użytkownik usunięty

2h wyjęte z życia. Dawno tak słabego filmu nie oglądałam..

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

szkoda czasu. beznadzieja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones