PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013425}
6,1 3 841
ocen
6,1 10 1 3841
6,2 5
ocen krytyków
Jennifer Lopez: Halftime
powrót do forum filmu Jennifer Lopez: Halftime

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 4

are you fooled by the rocks that she's got? bo ja trochę tak.. jakieś tam, nie wiem, wartości pozytywne, coś, pokój na świecie, zmiana wistości rzeczy widzialnych na lepsze, no nie wiem, nie wiem.. latynoska. kołczerka. aktywistka. boleśnie. niedoceniana. artystka. arTVstka. obecna. bez. nałogów. obiecująca. niemłoda. kobieta. pracująca. po. przejściach..

patrząc na ten dokument - bardziej obrazkową ilustrację orędzia każdej kolejnej miss świata do narodów niż dokument - dochodzę w końcu do smutnawego i raczej kompromitującego mnie wniosku, że ja chyba wolę te zdzirowate, niepoprawne i nieobyczajne dody, pepy, lucciole, bomy i inne internaziomalki z naszej wesołej paczki, które myślą wyłącznie o sobie i w ogóle się tego nie wstydzą ani boją się o tym mówić publicznie - ale W Łóżku z Jenny From Da Block, Yo! to to na pewno nie jest i nigdy nie będzie..

podsumowując, jak powiedział niejaki butthead: i don't like to say this very often, but it sucks!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones