PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664}
7,1 45 153
oceny
7,1 10 1 45153
7,2 15
ocen krytyków
Jerry Maguire
powrót do forum filmu Jerry Maguire
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
adlerxx

??? Aj, chyba jednak wielebny nie pobłogosławił ci rozumu w tym roku, a nawet przeciwnie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Oczywiście, tak jak przypuszczałem, tchórzliwy dzieciuchu, namiarów na siebie boisz się podać :D
Możesz mi je "podać na priv" (:D) jeśli potrafisz. Faktycznie, spisanie kilku słów wymaga siedzenia "non stop przed monitorkiem" :D Chyba dla ciebie klaudia, jak zwykle o czwartej czy piątej rano ślęcząca przed komputerkiem :D Kto normalny siedzi w dzień powszedni o tej porze w necie, i to jeszcze w dzień powszedni? Widać, że masz życie bezrobotnego lenia żyjącego z opieki społecznej lub utrzymującego się z rodziców :D
"Ić stont" niunia już i nie ośmieszaj się bardziej :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Aleś się klaudia napłakała i zapluła jadem w bezsilnej wściekłości, jak zwykle zresztą. Ale danych znowu cykorku nie podałaś, bo jesteś tchórzem przecież, co udowadniasz w codziennych kłótniach z wieloma użytkownikami tego portalu. Tchórz, co nie ma co robić w nocy, tylko pisać głupie i obraźliwe komentarze. Przyjechała panna w nocy i pierwsze ci robi, to leci do komputerka sprawdzić, czy nic jej nie napisałem. Hahahaha :D:D:D:D:D

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Hahah jak ja sie napłakałem, to ty beczysz jak bóbr. Juz ci mówiłem, ty dla mnie jestes zerem, ja dla ciebie calym życiem, świadczy o tym czas, jaki przeznaczasz na skupienie swojej uwagi mojej osobie. Te wszystkie czytane komentarze, ja ani jednego twojego nie czytalem, ktory mnie nie dotyczy, to o czymś świadczy i kazdy z zewnatrz to powie. Ty beze mnie nie istniejesz paranoiku w kaftaniku. Mam zawsze ubaw, jak kilka razy odpisujesz na jedna odpowiedz, to oznaka przegranej i poczucia bezradności. Panika cie ogarnia, jak ci pojadę, musisz 2x sie zastanowić i przegrupować siły nad żałosną ripostą. Jaki ja am z ciebei ubaw, a zwłaszcza jak ci tak piana z pyska leci, jak u wściekłego psa dingo. Slaby psychicznie obłąkany dzieciak.
Masz moje dane, najedz się tchórzofretko.
Wojtek Smagala. Szadecka 22 Poznan.

Jaka klawiatura, dalej mnie z kims sieroto emocjonalna mylisz.
Widzisz tez Elvisa i obcych, XD jaki obłąkany żal z ciebie.

master_of_vinyl_donuts

Hehe, tchórzu. Jak ty jesteś Wojtek Smagała z Poznania, to ja jestem książę Walii. Mięczak, sierota i d... wołowa z ciebie. Wypierasz się jak żaba błota, ale to ci nic nie da, bo z każdym nowym komentarzem coraz bardziej demaskujesz siebie, ex funkadelic, kiki, killafornia czy jak cię tam zwać, klaudia.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Jaki placzek hahah Boże kochany ty jestes upośledzony, teraz nie wierzysz w dane, ktore ci podalem, co mam ci podac Klaudia X z ulicy X z planety X?
Zalosny tchorz, dostal dane i boisz sie teraz zrobic kolejny krok ?
Na jakiej podstawie nie wierzysz, ze to moje dane, jestes jasnowidzem, Bogiem, czy robisz dla CIA
Wiesz co, dla mnie to ty podales nieprawdziwe dane - Krzysztof Sokołowski, Czorsztyńska 26, Szczecin., sprawdzilem nie ma takiego adresu hahha kogo ty chcesz mamisynku oszukac.
Najbardziej mnie smieszy jak ci piana z pyska leci, tak ma byc, waruj.

master_of_vinyl_donuts

Cykorku, to ty pierwszy zacząłeś twierdzić, że podałem nieprawdziwe dane. Nawet na Google maps adresu nie umiesz sprawdzić. Poza tym wiem, że jesteś z Wrocławia, chyba że na ten temat też fantazjowałaś dziewczynko. Ciebie sierotko nawet piętnastolatek pozamiatał. Hehehe

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Tak jestem z Wrocławia, dlatego mieszkam w Poznaniu haha, ty mnie obłąkany kosmito ciągle z kimś mylisz, od samego poczatku. To koniec mojego cennego czasu, nie mam zamiaru sie dluzej poniżać dyskutując z kimś, kto ma rozdwojenie jaźni. Równie dobrze mógłbym wmawiać żabie, że jest motylem. Tocz swoja piane psa dingo z tą swoja klaudią kimkolwiek jest, ja mam to w zadku.
Wydaje mi sie, ze nie wiem, z jakimś 5 latkiem rozmawiam, straszne, że swoje smutne życie musisz rozmieniać na chwile uwagi od obcej osoby. Współczuje ci, teraz pisze serio bo smutne masz życie :(
Przyjedz do Poznania, jak chcesz porozmawiać, jak nie to znajdź sobie inna ofiarę swoich kompleksów przegranego życia.
Bez odbioru...................

master_of_vinyl_donuts

Ehh, ty się nie zmienisz. Ale mimo wszystko, miłego wieczoru życzę.

master_of_vinyl_donuts

Napisz mi swoje dane, jeśli masz choć odrobinę odwagi, dziewczynko :D
PS. A klawiaturka widzę, dalej nie naprawiona :D No nie masz na nową pieniążków, trudno się mówi :D

master_of_vinyl_donuts

Aha, i z góry zapowiadam, że po pierwszej twojej odpowiedzi tutaj, zwrócę się do admina z wnioskiem o usunięcie mojego adresu, bo jest tylko dla twojej wiadomości, żebyś biedaku mógł przyjechać, bo jakoś od paru lat nie możesz, mimo przechwałek na wielu kontach, namierzyć IP, ustalić mojego adresu itp. Ułatwiam ci więc zadanie i czekam na ciebie. Spełnij wreszcie swoje groźby, chojraku internetowy. I to naprawdę koniec dyskusji.

adlerxx

Jest w nim Tom Cruise, więc musi być w jakimś stopniu irytujący :D

ocenił(a) film na 10
jasiu15

A co ma piernik do wiatraka ?

master_of_vinyl_donuts

To, że to taki aktor, który często jest irytujący. Podobnie np Will Smith.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Chyba ciebie irytuje, bo na koncie ma troche świetnych rol, Will Smith tez zresztą.

master_of_vinyl_donuts

Tak, mnie. Will Smith jest ok dopóki nie musi pokazywać emocji, jak już musi to robi się śmiesznie :D no i niestety prawie zawsze wybiera role takich harcerzy

ocenił(a) film na 10
jasiu15

A w Pogoni Za Szczęściem pan widzial?

master_of_vinyl_donuts

Tak! Mało się nie porzygałem, tak mnie zemdliło :D straszny film, straszne przesłanie, straszny Will Smith...

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Taaa Lego przygoda lepsza co :D

master_of_vinyl_donuts

I to znacznie. Ale to trochę inne gatunki i ciężko porównywać.

adlerxx

Mnie nic tak nie zirytowalo jak decyzja akademi o tym by przyznac oscara Cubie G mimo iz nikomi wtedy nie nalezsl sie bardziej niz Nortonowi . S Cubie to sie nawet nominacja nie nalezala .

maciekb80

Miałem podobnie. Pozdro

adlerxx

A takich incydentow akademi jest wiecej . Mozna je wrecz mnozyc :/ . Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones