PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664}
7,1 45 112
ocen
7,1 10 1 45112
7,2 15
ocen krytyków
Jerry Maguire
powrót do forum filmu Jerry Maguire
ocenił(a) film na 10
adlerxx

Pewnie, jak sie nie rozumie prostego przekazu, to juz film musi byc irytujacy, ale pewnie jest zupelnie na odwrót, twoje rozumowanie jest irytujace.
Badziewie z pod znaku LOTR widze ze w twoich top 10 wiec to wiele wyjasnia :)

funkadelic

Następny mądrala, który nie podzielających jego gustu miesza z błotem. Napisałem, że DLA MNIE ten film jest irytujący i nie obraziłem tym komentarzem, jak mi się wydaje, nikogo. A tak w ogóle, nie mam zamiaru dyskutować, bo szkoda klawiatury na ciebie (celowo z małej litery).

ocenił(a) film na 10
adlerxx

ale argumentacji juz nie wykazales, a takie srakowate tkesty, ze film jest glupi bo jest to sobie zachowaj dla siebie dzieciaku.
Wiadomo, fran hobitow wiec i kultura slowna taka sama :)

funkadelic

Na początek proponuję zapoznanie się z definicjami słów "głupi" i "irytujący" i wychwycenie sporej jednak różnicy między nimi. Ķtórego z tych słów użyłem? Domniemywam, że masz niewiele więcej lat od mojego młodszego syna, bo prezentujesz poziom dyskusji i argumentacji ucznia gimnazjum (vide np. "srakowate teksty"). Sam zaczynasz obrażanie innych, a potem piszesz jakieś bzdury o kulturze słownej. Swoją drogą określanie LOTR mianem badziewia moźe budzić co najmniej spore zdziwienie. Poza tym, zachwycaj się dalej wiekopomnym dziełem zatytułowanym "Jerry Maguire" i jego głębokim jak kałuża końskiego moczu przesłaniem, nikt ci tego nie broni, ale nie dziw się, że istnieją ludzie, którzy twych zachwytów nie podzielają. Mam nadzieję, że lekcje odrobiłeś, bo jeszcze słabą ocenę jutro dostaniesz i rodzicielka twa złą będąc siedzenie ci obije. Ponadto, napisałbym ci, w co moźesz mnie cmoknąć, ale nie zamierzam drażnić wrażliwych ocząt twych. Pozdrawiam ozięble najbardziej irytującego wyznawcę kultu najbardziej irytującego filmu wszech czasów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adlerxx

Tylko się nie udław.

ocenił(a) film na 6
adlerxx

Cud, miód i orzeszki - po raz kolejny widzę na FW coś takiego - najpierw userzy wymieniają się uprzejmościami, a później już tylko "uprzejmościami" (regulamin kurfffa). Słodkie :)

funkadelic

Odezwał się mistrz wysublimowanej, ciętej riposty, szermierz leksykalny, składający zdania w sposób jakże wyrafinowany.

funkadelic

Poza tym nie rozumiem zupełnie o co ci chodzi. Widzę, że wiele filmów oceniliśmy podobnie, więc skąd u ciebie taka reakcja ? Naprawdę nie możesz pojąć, iż "de gustibus non disputandum est"? Ty się naigrawasz z LOTR i czy ja się obrażam, że nie zrozumiałeś całej historii, widząc w niej tylko opowiastkę o dziwnych ludzikach zwanych hobbitami?

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Prosze cie, niezrozumiec hobbitowego łajna to tak jakby nie umiec liczyc do 10ciu. Denerwuje mnie to jak ktos oskaraza dany film, rzuca na niego mięsem, a nie um ie nawet wytlumaczyc czemu. Film bardzo wartosciowy, z wieloma przeslaniami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adlerxx

Popieram, napisałbym dosadniej, ale nie mam ochoty dyskutować z entuzjastą tego naiwnego filmidła.

voleon

Faceta już zbanowali dawno temu. Potem pozakładał kilkanaście innych kont. W tym podróby mojego konta. I trollował. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
voleon

Jak dla mnie film genialny w swojej prostocie, a naiwniakiem są osoby, które nie potrafią wynieść zasadniczej lekcji z tego obrazu, czyli właśnie ty :)

master_of_vinyl_donuts

A może będziemy oceniać filmy,a nie piszących,bo chyba taki jest cel tego portalu.

ocenił(a) film na 10
voleon

Chyba ktos tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, toż to ja przy tym od razu wyrazilem opinie na temat filmu.
Poza tym koleś, sam oceniasz kogos, a potem walisz taka hipokryzją, zacytuje samego ciebie:
"...napisałbym dosadniej, ale nie mam ochoty dyskutować z entuzjastą tego naiwnego filmidła."

Litości.....

master_of_vinyl_donuts

naiwny film,a nie ty ,poza tym wypraszam sobie słowo koleś, oczywiście znowu komentowanie kogoś,a nie filmu ,czy na pewno dobrze rozumiesz słowo hipokryzja?Nie będę więcej dyskutował na takim poziomie Litości? a co to ma do rzeczy? To nie sąd ani kat.To tylko dyskusja o filmach.KONIEC.

ocenił(a) film na 10
voleon

Zdania zaczyna sie z duzej litery btw, sam obraziłeś gościa, ale jak już do ciebie ktoś bije, to udajesz Matke Terese. Bardzo dobrze rozumiem znaczenie slowa hipokryzja, ty jestes nim, skoro wpierw dowalasz sie do kogoś, a później mącisz jakimiś frazesami, żeby pisać o filmie, a nie użytkownikach.

master_of_vinyl_donuts

Szkoda słów na takiego zgorzkniałego kinomana,wszyscy są niemądrzy,nie znają się na filmach,ortografii i(czasem można zaczynać z małej litery),prawdziwy "master of vinyl donuts ".A jak o pisownii ,to stosuj " ę" ,nie używaj stale kolokwializmów typu koleś,dowalać,walić ,jakoś to nie pasuje do tak inteligentnego(!?) kinomana .Pozdrawiam ,mimo wszystko,a więc do pracy.

voleon

Hahaha, to jest właśnie osobnik, który założył ten temat. Kolejne konto.

adlerxx

Haha z tego wszystkiego nie zauważyłem, że to ja założyłem temat. Chodziło mi o to, że ten cały master i funkadelic to ta sama osoba.

ocenił(a) film na 10
voleon

Ale po kiego grzyba omijasz sedno tematu, klasyka gatunku - zero argumentów, to trzeba temat odstawic na 2gi tor, a kolokwializm tyczy się wyłącznie wtedy, jak oponent cie zmusza do tego, bo na każdą próbe dialogu udaje idiotę, no to sorry, ale z czym do ludzi?

master_of_vinyl_donuts

O cześć klaudia, kopę lat.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Aha, a ksiądz chodził po kolędzie, bo chyba główkę nie pobłogosławił.

master_of_vinyl_donuts

Oj klaudia, ty się nigdy nie zmienisz.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Mam taka zasadę, ze nie prowadzę dyskusji z obłąkanymi, którzy widzą na ulicach jednorożce, kosmitów, albo Elvisa, także szukaj swojej Klaudii na swojej planecie :)

master_of_vinyl_donuts

Ok, niech ci będzie. W każdym razie wiedz, że kolejny ban dla ciebie to tylko kwestia czasu.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Koleżko drogi, nie mam bladego pojęcia z kim wydaje ci się, że piszesz, ale pomyliłeś adres, albo faktycznie jesteś obłąkany. Równie dobrze mógłbym to ja cie zaczepić i nazywać Renata, obrażać i grozić banem. Za co mam dostać bana ? Swojej Klaudii wariacie szukaj gdzie indziej, bo za to co robisz, to właśnie się dostaje bana. Aha i nie groź mi, bo nie masz pojęcia kim jestem i z kim piszesz miłośniku teorii spiskowych.

master_of_vinyl_donuts

Wiem dobrze, kim jesteś. Jesteś małym, sfrustrowanym, zakompleksionym małym człowieczkiem dowartościowującym swoje ego za pomocą poniżania innych. A w groźbach bez pokrycia ty jesteś przecież specjalistą, cwaniaku chowający się za monitorem. A bana panie klaudia dostaniesz za swoje chamskie, wulgarne, prowokacyjne i ośmieszające ludzi wypowiedzi, jak zwykle zresztą. Już kilkanaście co najmniej znalazłem. Co ty sobie wyobrażasz, że jak założysz nowe konto, to nikt cię nie rozpozna? Przecież moderatorzy dobrze cię znają. Płacz dalej, klaudia

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Dzięki za te słowa, właśnie cie zgłosiłem za obrażanie, bo ja cie nie obraziłem ani razu, ale widać kto tutaj jest zakompleksionym, małym człowieczkiem, żeby w tak żałosny sposób szukać zadymy z kims kogo nie znasz. To juz świadczy jakim jestes frustratem. Pewnie syndrom opuszczonego dziecka. Nie chowam sie za monitorem, proszę podaj mi swoje dane, adres,prawdziwe imię i nazwisko, skoroś taki anonimowy cwaniaczek.
Bana dostaniesz za chamskie odzywki i zastraszanie kogoś, z kim mnie mylisz, to może nabierzesz pokory, chociaż za wiele wymagam.
A teraz proszę o jeszcze jakaś żałosną dawkę jadu, będą kolejne dowody :)

master_of_vinyl_donuts

Idź już spać człowieku, nie nudź, zastraszona biedulko. Żegnam. Koniec dyskusji.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Jednak nie podasz swoich danych, tak jak myslalem - tchórz, chowający sie za anonimowym trollem ?

master_of_vinyl_donuts

Taa, jasne. Podam swoje dane osobowe anonimowemu kolesiowi czy tam babce, żeby je potem udostępnił(a) w necie, oczywiście z odpowiednimi komentarzami. Poza tym podobno umiesz namierzać IP, to je sobie namierz.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Jesteś tchórzem chowającym się za ekranikiem, taki cwaniaczek, co to dużo gada i obraża tylko na odległość. Namierzanie IP? Ciągle mnie z kimś mylisz tchórzliwa fretko.
TCHÓRZ x 1000000000000000

master_of_vinyl_donuts

Ty, odważna panno klaudio, podaj swoje dane, skoro z ciebie taki kozak.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

Ciągle mnie z kimś mylisz, psychiczny jesteś rozumiem ??
Nie dość, ze jesteś takim tchórzem,to teraz odbijasz pałeczkę z danymi? To nie ja cie obrażam, tylko ty mnie, a skoro taki z ciebie kozak to co to dla ciebie podać swoje dane, ale nie, ty jesteś z tych co dużo gadają, a mało robią tchórzofretka hehe, żałosny zakompleksiony człowieczek.
Tchórz x 1000000000000000000000000

master_of_vinyl_donuts

A odnośnie namierzania IP to masz dowód:

http://www.filmweb.pl/film/Where%E2%80%99s+The+Money-2017-776871/discussion/Dowc ip+na+poziomie+rynsztoka.,2945186

Zaiste, pięknym literackim językiem się posługujesz klaudia. Jak zwykle zresztą.

ocenił(a) film na 10
adlerxx

No i ? Co to ma do jakiejś fikcyjnej osoby na temat której masz obsesje?
Musiałeś być bardzo skrzywdzony, przez tą jakąś Klaudie, że musisz przekopywać cale sterty komentarzy, żeby sobie coś udowodnić. Już lubię tą osobe, bo nie jest łatwo tak kogoś doprowadzic do obłędu, mu/jej to się udalo znakomicie. Az mi cie żąl tchórzofretko, jak ten ktos zmanipulowal ci w główce.
Tak dac odcisnąć znamię na swoim mózgu, przez kogoś z neta, to tylko świadczy jak słabym jesteś psychicznie człowieczkiem, ale za to tchórzem jestes wielkiego formatu :):):)

Tchórz x10000000000000000000000000000

master_of_vinyl_donuts

Tak właśnie, jestem tchórzem, bo nie mam zamiaru podawać prywatnych danych na publicznym forum, gdzie każdy może sobie je przeczytać i zrobić z nimi co zechce???? Ty geniuszu od siedmiu boleści włącz wreszcie pomyślunek, bo to nie boli. Poza tym to nie ja od kilku lat, używając różnych kont, obrażam ludzi na FW i grożę im pięścią, włączając w to piętnastoletnich chłopców. Odważny gieroj się znalazł.
Tup dalej nóżkami w bezsilnej wściekłości KLAUDIA bo niczego więcej nie mógłbyś zrobić i nie zrobiłbyś, nawet gdybym ci podał moje dane :D ale znając ciebie, założysz kolejne podróbki mojego konta i z nich będziesz trollował.
Żegnam ozięble, bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones