PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601904}
6,6 3 579
ocen
6,6 10 1 3579
5,0 3
oceny krytyków
Jersey Boys
powrót do forum filmu Jersey Boys

Nie wiem czy się mylę, więc niech mnie ktoś poprawi jeśli tak (nie chce mi się drugi raz oglądać) ale zabrakło piosenki "Silence Is Golden"

ocenił(a) film na 7
de_Franco

Jak słusznie zauważa Colin Firth w filmie "Love Actually", piosenka Silence is Golden bardziej jest znana w brytyjskim coverze grupy The Tremeloes :-)

ocenił(a) film na 5
GG06

Nie przeczę, ale w czym to przeszkadza ? Świadczy to o powierzchownym podejściu do tematu. Gdybym ja kręcił film biograficzny o Four Seasons (ale dotyczy to też wszystkich artystów) SPECJALNIE umieściłbym tam ten utwór, by przypomnieć światu od kogo to wyszło.
O ile pamiętam, Firth stwierdza, że "chyba wcześniej śpiewali to Four Seasons". Właśnie chodzi o złamanie tego "chyba".

Tragedii nie ma, ja tylko zwróciłem na to uwagę, bo to jedna z 2,3 moich ulubionych piosenek Four Seasons. I do tego znany utwór.
A film, jak film. Typowa współczesna amerykańska muzyczna biografia. Płytka i schematyczna. Max 6/10.
Jednak w kategorii filmów muzycznych Amerykanie nie dorównują Brytyjczykom (choć ci drudzy też niewiele w sumie
nakręcili).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones