PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601904}
6,6 3 579
ocen
6,6 10 1 3579
5,0 3
oceny krytyków
Jersey Boys
powrót do forum filmu Jersey Boys

Kiedy w końcu wchodzi ten film do kin? Wcześniej była podana data polskiej premiery, a ostatnio
znikła...
Nie ma tego tytułu w zapowiedziach na ten rok? Ktoś coś wie? Proszę o info...

dynastes

Ja znalazłam informację 12 września 2014 w Polsce, chociaż to dziwne, że data premiery zniknęła z filmwebu... Miejmy nadzieję, że będzie ;)

aga7765

Dziękuję za pocieszającą odpowiedź...

ocenił(a) film na 7
dynastes

Radzę się na premierę w naszym kraju nie nastawiać. Ostatnie trzy filmy Clinta się w naszych kinach nie pojawiły. Ostatnie było "Gran Torino" i niestety nie ma się co łudzić, że nasi kochani dystrybutorzy pokuszą się o zmianę w tej kwestii. Pozostaje czekać na DVD, ewentualnie "zassać", jak pojawi się w sieci.

ocenił(a) film na 7
Aldo_Raine

The Four Seasons jest grupą mało znaną w Polsce, czego jako fan żałuję, a jak mogliśmy się już przy kilku filmach przekonać, samo nazwisko Eastwood nie gwarantuje polskiej premiery.

GG06

To już trzeci film, który miał byś jesienią, a jego data nagle zniknęła.. Szkoda.

ocenił(a) film na 10
GG06

to fakt, chociaż są niszowi odbiorcy którzy uwielbiają rock'n'roll z lat 50, to młodzież jako tłum powie 'Dżizaz, jakie to stare!'
Czekam na ten film z niecierpliwością, ponieważ jest to mieszanka wybuchowa dla mojego gustu :D

ocenił(a) film na 7
Bruce_Lee

...stare ale jare !! a w naszych kochanych polskich kinach kupa goni kupę ;}

dynastes

jest od pewnego czasu juz w sieci (jak rowniez angielskie napisy, polskich brak), wystarczy dobrze poszukac :)

miko1980

19 listopada będzie z lektorem w sieci

dynastes

Późna odpowiedź, ale może ktoś jeszcze szuka i skorzysta: stacja Cinemax emituje ten film w sobotę 5 września o 20.00.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones