PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 483 024
oceny
7,5 10 1 483024
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

czy ktoś wie co za utwór leci w tym zwiastunie ??Wiem że to pewnie będzie z soundtracka tego filmu ale może ktoś wie co to za utwór??

ocenił(a) film na 6
matwys13

Requiem for a Dream

użytkownik usunięty
bartekm6

Napewno to nie jest Requiem for a Dream - ten utwor znam na pamiec i brzmi calkiem inaczej!

Pozdrawiam!

p.s. co do nazwy prawdziwej utworu lecacego w zwiastunie to niestety nie pomoge....

użytkownik usunięty
matwys13

'Death Is the Road to Awe' Clinta Mansella z filmu 'The Fountain'

matwys13

Po "Requiem dla snu" i ogromnej popularności głównego motywu Mansell nagrał kolejny rewelacyjny soundtrack. Zdziwiłem się, że nie otrzymał za niego żadnej nagrody. Ale na szczęście chyba znów ludzie zainteresują się jego twórczością. Dodatkowo może to wpłynąć na wzrost popularności samego "Źródła", które mimo że było rewelacyjnym filmem, miało wyjątkowo marną promocję (zwłaszcza w Polsce).

pablo52

Kawalek nazywa sie Two Rocks and A Cup of Water- Massive Attack. Nie zasmiecajcie forum swoimi przypuszczeniami.Jak nie wiecie to nie piszcie.

Saddako

W tej chwili sam się ośmieszasz pisząc o mojej niewiedzy, podczas gdy sam nie do końca (skłamałbym mówiąc, że w ogóle) masz rację. No albo nie obejrzałeś całego zwiastuna. Ale wtedy to już tylko kwestia twojej nieuwagi. To nie żadne przypuszczenia. Utwór o którym mówisz również się tam pojawia, z tym, że na początku. A napisałem o utworze Mansella, ponieważ takie pytania prawie zawsze dotyczą muzyki, którą słychać w punkcie kulminacyjnym trailera...

...Więc proszę bez takich tekstów...

pablo52

Widocznie bardzo wrazliwy jestes na punkcie milosci wlasnej skoro kazda krytyke automatycznie biezesz do siebie. Z reszta bardzo watpie aby autorowi postu chodzilo wlasnie o ten kawalek ktory podales. A wiec spokojnie, zrelaksuj sie albo odejdz od komputera.

Saddako

Źle odbierasz to co piszę. Po prostu jak dla mnie twój post był nieco przesadzony. A że skierowany był najwyraźniej nie tylko do mnie, to pozwoliłem sobie zwrócić uwagę. Jeśli uważasz, że wziąłem sobie to sobie do siebie, to jak nazwiesz 90% odpowiedzi na komentarze, w których ludzie rzucają się sobie wzajemnie do gardeł choćby za same opinie, że jakiś film się komuś nie podoba?

A co do samego tematu to nawet jeśli autorowi chodziło o pierwszy utwór (w co z kolei ja bardzo wątpię-może kiedyś się dowiemy:P) to według mnie wystarczyło jedynie wyrazić swoje zdanie. I nie możesz zaprzeczyć, że powiedziałem prawdę stwierdzając, że w zwiastunie leci motyw Mansella ze "Źródła". Wszak założyciel tematu nie sprecyzował o który fragment mu chodzi i innym forumowiczom pozostawały tylko i wyłącznie domysły.

Swoją drogą czy oczekiwanie na merytoryczną dyskusję zawsze nazywasz wrażliwością;)?

pablo52

Powiedzmy, ze Twoja odpowiedz na moj post odebralam jako wypowiedz urazonej godnosci ;) Jak juz nadmienilam predzej moj post nie byl kieowany do Ciebie dlatego zdziwilo mnie, ze to wlasnie Ty na niego odpowiedziales( bo zdaje sobie sprawe, ze fragment traileru zawiera motyw Mansella)i to w formie, ktora stawia mnie w pozycji defensywnej.Co do tych 90% komentarzy i skakania do gardel to nazwalabym to chamstwem. Zasmiecanie forum wedlug mnie nastepuje wtedy gdy na post o muzyke ktos odpowiada tytulem innego filmu- ja oczekuje tytulu utworu i kompozytora- byc moze jestem przewrazliwiona, ale odwiedzam filmweb tylko aby znalesc kolejne motywy muzyczne i irytuje mnie taka niescislosc.Jak kolwiek dalsza dyskusja jest raczej becelowa, bo zapewne oboje mamy racje tylko sie nie zrozumielismy tak wiec pozdrawiam.

Saddako

Zgadzam się w zupełności. Teraz już chyba można uznać, że doszliśmy do porozumienia. Dobrze, że są jeszcze ludzie z którymi można w tradycyjny sposób podyskutować, nie narażając się tym samym na nieprzyjemności;).

Również pozdrawiam:)

A tak na marginesie przepraszam autora tematu za offtopic:P. Mam nadzieję, że dowiedział się tego, czego chciał.

pablo52

Cóż ja też byłem zainteresowany muzyką ze zwiastuna ale żaden z podanych wyżej tytułów jest tym o którego mi chodzi,chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa piosenka z tego zwiastuna http://www.filmweb.pl/Trailer?trailer.id=19160.Z góry dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones