Film

1998 52 min.
7,1 979
ocen
7,1 10 979
438
chce zobaczyć
{"rate":5.6666665,"count":3}
{"id":"37064","linkUrl":"/film/Jestem+morderc%C4%85...-1998-37064","alt":"Jestem mordercą..."}
Maciej Pieprzyca wraca do sprawy "wampira z Katowic" i stawia pytania o winę skazanych. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu.
Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
studio
Telewizja Polska
data produkcji
1998
tytuł oryg.
Jestem mordercą...
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Smutne

  szm007 ocenił(a) film na 8

  Brak dowodów więc na kogoś musiało paść, a polska policja nigdy nie wyróżniała się inteligencją więc jedyne co zostało to pójść na łatwiznę, czyimś kosztem. Według mnie oni byli gorsi od tego seryjnego mordercy. Współczucia dla rodziny Marchwickich.

 • re:mini.scencje

  Westernik ocenił(a) film na 7

  przed przystąpieniem do dwóch filmów fabularnych, nieznanych mi.. ameryka miała swojego mansona, a my takiego, co to skradł ofierze życie oraz kilogram mięsa..

  • Czy ktoś wie, skąd można wziąć ten film? Oglądałem go dawno w telewizji. Z tego, co wiem był puszczony tylko raz i od tamtej pory nigdzie go nie ma. Nawet znalazłem kiedyś maila do autora filmu i pytałem go, czy gdzieś nie można go kupić, czy zdobyć. Nie wiedział (pewnie mnie po prostu ... więcej

  • wśród bezbronnych osób, szczególnie kobiet, które to skutecznie przez kilka lat unicestwiał. Jak na tamte lata, dość rzetelnie zrealizowany dokument. Wg mnie zdecydowanie warto obejrzeć przed fabularnym pełnym metrażem, który już niebawem będzie można zobaczyć na ekranach kin. Po tym dokumencie ... więcej

  • jako ścieżka dźwiękowa to najlepszy składnik tego filmu. Reszta jest na poziomie szkoły podstawowej, raczej prymitywna propaganda lub tania sensacyjność. A szkoda, bo temat na pewno ciekawy i pouczający.

   1