PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 900
ocen
7,0 10 1 212900
6,2 19
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

10/10

użytkownik usunięty

Genialny film. Jim Carrey jest super aktorem - na maksa śmiesznym. Prawie wcale
uśmiech nie znikał z moich ust, gdy oglądałam ten film.

ocenił(a) film na 3

to przyznam, że masz typowo amerykańskie poczucie humoru. mnie np. jego gra aktorska w ogóle nie śmieszy. no ale każdy ma inny gust :)

użytkownik usunięty
Webb

;)

ocenił(a) film na 8

Jestem na tak! Film pozytywnie zakręcony. Z pewnością jeszcze do niego wrócę :-)

ocenił(a) film na 7
rock79

Jestem na nie film negatywnie dramatyczny I MONTONNY.

ocenił(a) film na 9

Jeden z lepszych filmów z Carreyem o w moim odczuciu, szczególnie od jakiegoś czasu. Poprzednim, który przypadł mi mocno do gustu był Bruce Wszechmogący z 2003 roku.

A co do Twojej mini-recenzji Movie_Crash_Man to pozwolę sobie na lekką polemikę w tym temacie. Jim ma już prawie 50 lat i nie oczekuje od niego, że będzie grywał takie role jak w Głupim i Głupszym czy w Ace Ventura. Powiem więcej, wydaje mi się, że w pewnym sensie dojrzał aktorsko (chociażby rola w filmie Numer 23) i przestał być tylko i wyłącznie filmowym komikiem. Tobie ta zmiana się nie podoba, rozumiem; ja akurat cenie obecnego Carreya.

A co do filmu: Nie nudziłem się nawet przez chwilę, świetna rola Jima i Zooey, ciekawy soundtrack i zabawne sceny. Właśnie taki film mogę nazwać, z pełną odpowiedzialnością, komedią romantyczną. Bo w przeciwieństwie do innych, klasyfikowanych w ten sposób filmów, było i śmiesznie i romantycznie.
pozdrawiam :)))

ocenił(a) film na 7
drv4lu

bardzo lubię Carrey'a. Wystarczy, że spojrzę na niego, a uśmiech mam gwarantowany. Mało tego, że film zabawny, to daje też sporo do myślenia. Więcej takich komedii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones