PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450915}

Jestem na tak

Yes Man
7,0 212 900
ocen
7,0 10 1 212900
6,2 19
ocen krytyków
Jestem na tak
powrót do forum filmu Jestem na tak

10/10

ocenił(a) film na 10

Najlepsza komedia ostatnich lat i można ja oglądać więcej niż jeden raz a to rzadkość ostatniego czasu.

ocenił(a) film na 6
mazi20

Tylko koniecznie oglądać z napisami! Oglądałam też z dubbingiem i nie było tyle śmiesznych scenek bo lipnie tłumaczyli. Świetna komedia 9/10 !

ocenił(a) film na 7
Alexey

Nie przesadzałbym. Film jak najbardziej ok z bardzo pozytywnym przesłaniem był również miejscami zabawny, ale najlepsza komedia ostatnich lat?

ocenił(a) film na 7
mazi20

Aaa, widzę że filmy takie jak Gladiator, Podziemny krąg czy American Beauty zasługują u Ciebie na 1/10. Ooo Terminator też się załapał, brawo!!! Gratuluje gustu.

ocenił(a) film na 7
mazi20

Ooo i Żywot Briana. Nie no jak takich troli widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera.

ocenił(a) film na 6
32ywis

Ten film nie umywa się do Gladiatora czy Forresta Gump'a, bo to inne rodzaje filmu. Ten to komedia, a tamte, cóż komediami nie są. Mnie się film podobał, jednak nie porównuje go absolutnie do filmów typu Podziemny krąg, Troja i inne tego typu bo to zupełnie inny rodzaj filmów. Poprzednia ocena miała być 6 tak dla jasności, palec mi się omsknął :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones