Jestem twój

2009 1 godz. 45 min.
6,0 5 604
oceny
6,0 10 5604
3 412
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":489501,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jestem+tw%C3%B3j-2009-489501/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jestem twój
  • 0dyn ocenił(a) ten film na: 7

Nie no. Marta i Ala w swoim popieprzeniu mogą konkurować z bohaterką filmu Antychryst.
    Najcięższy polski film jaki widziałem.

• Fanaberia2008 ocenił(a) ten film na: 5

0dyn Muszę się z nim przespać.

Fanaberia2008 Ze mną? Fajnie.

0dyn Myślę, że te dwie bohaterki mogą konkurować z laską z filmu "Antychryst", ale na pewno nie z szamanką Żuławskiego. Dla mnie "Szamanka" pobija wszelkie rekordy ciężkości historii polskiego kina. :)

Fanaberia2008 Hmm, przyznam szczerze, że nie oglądałem. Ale obejrzę najszybciej jak się da ^^ Swoją drogą jak oglądałem "Jestem Twój" to na zachowania niektórych bohaterów moją reakcją było: "WTF co ona odpi*dala". Marta zachowywała się jakby miała jakąś skrajną formę borderline o.O

0dyn No właśnie też miałam podobne odczucia. Tak jak piszę, przy "Szamance" wymięka, już nie wspominając odjazdów pana Michaela Haneke. :) Tak na marginesie, jest Ci znajoma twórczość Skolimowskiego? :)

Fanaberia2008 Niestety nie. Noobem jestem :<

0dyn Aha. To ja od siebie mogę polecić Ci "Cztery noce z Anną" i "Rece do góry." Zapewniam, nie pożałujesz. Tak na marginesie, interesujesz się mitologią skandynawską? :)

Fanaberia2008 Nie omieszkam obejrzeć ;) Owszem, interesuję się też mitologią irlandzką. Szczególnie jara mnie mit o Banshee.

0dyn Nie znam tego mitu, niestety. Mógłbyś mi polecić jakąś ciekawą literaturę dotyczącą mitologii skandynawskiej? Przeczytałam jedną książkę na ten temat, ale chciałabym wiedzieć więcej.

• habiba42 ocenił(a) ten film na: 3

0dyn To chyba najlepsza scena z filmu niestety.