PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583232}

Jeszcze dłuższe zaręczyny

The Five-Year Engagement
5,8 29 953
oceny
5,8 10 1 29953
6,1 11
ocen krytyków
Jeszcze dłuższe zaręczyny
powrót do forum filmu Jeszcze dłuższe zaręczyny

To nie jest film fantasy albo SCI FI żeby trwał ponad dwie godziny, moim zdaniem takie filmy
powinny trwać maksimum 1:30h z powodu powielającego się schematu- poznają się jest
super, potem jest jakiś konflikt, rozstają się i na końcu wiadomo wracają do siebie i żyją
długo i szczęśliwie...ehh ja bym nakręcił taki film i trwałby on 30 min max...
Reasumując, film dla wytrwałych i niezłomnych, mnie np. uratowały dwa kubki kawy przed
zaśnięciem podczas seansu...
Dodam jeszcze, że lubię się odmóżdżyć i odprężyć przy komedii romantycznej z ukochaną
osobą ale ten film był dla mnie katorgą!!!!
Film powinien mieć tytuł "Jeszcze dłużej, to nie wytrzymiem" :P

WujekChu1ek

slyszalam że maja nakrecic kontynuację o takim tytule:P:P:P będzie o rozwodzie:D a tak poważenie - tragicznie przeciągnięta struna cierpliwości widza! co za koszmar! od milo zapowiadającej sie komedii przez dolujacołzawy dramat ku górnolotnym przemysleniom i ekspresowemu komediowamu zakonczeniu... uf! o łaaa... nigdy wiecej! jakbym poszla na to do kina z moja ukochana osobą to strzelilabym sobie w stope taka propozycja;/ napweno nie dla par, napewno nie dla odmozdzenia, napewno na raz, a nawet na pol... oj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones