PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643593}
6,6 79 546
ocen
6,6 10 1 79546
2,8 6
ocen krytyków
Jeszcze większe dzieci
powrót do forum filmu Jeszcze większe dzieci

Taki gniot...

ocenił(a) film na 1

...i $246 984 278 boxoffice. Ten świat powinien spłonąć.

n8n

Tak ciebie boli to że innym podoba się to co ty uważasz za dno? Naprawde? Nie masz lepszych rzeczy do roboty?
Ja np. uważam, że spłonąć powinni malkotenci wiecznie komentujący i narzekający na gust innych ludzi.

Nigdy nie zrozumiem tego że ludzie nie potrafią zaakceptować tego że ktoś inny ma słaby gust filmowy/muzyczny robi albo nie robi czegoś etc...
Ludzi nawet wku*wia to że ktoś inny jest głupi. Nie rozumiem tego. Skąd w ogóle założenie że ludzie POWINNI być mądrzy, że ludzie POWINNI czytać dobrą literature, że POWINNI słuchać dobrej muzyki i oglądać dobre filmy. Skąd ci przyszedł do głowy pomysł że to WŁAŚNIE TY wiesz co powinni inni ludzie??


Wytłumacz mi proszę: W JAKI SPOSÓB PRZESZKADZA CI W ŻYCIU GUST FILMOWYCH OBCYCH CI LUDZI.

ocenił(a) film na 1
BartasBartas

Powinien spłąnąć i liczyć na to, że wykluje się jakiś gatunek mądrzejszy od nas. A przy okazji lepiej np. traktujący tę planetę.

xavi1991

Proponuje zacząć od siebie. Daj innym dobry przykład.

ocenił(a) film na 1
BartasBartas

Często to rozważam.

xavi1991

Więc przestań. Zawsze warto żyć, choćby dla takich błachych rozmów na filmwebie ;-)

ocenił(a) film na 1
BartasBartas

nie no wykorzystałem okazję, żeby coś takiego napisać ;) jasne, nigdy nie biorę na poważnie takich rozmów, ale z tematem posta się zgadzam.

n8n

Aż musiałeś dwa tematy założyć aby przedstawić wszystkim tę jakże głęboką i przemyślaną opinię? Ten film to jawna satyra i zamierzony kicz, czego się spodziewałeś? Wzniosłych pierdów jak w Przeminęło z wiatrem?

ocenił(a) film na 5
n8n

wystarczy, ze ty sploniesz

ocenił(a) film na 9
FireJach

czemu tak mało może by nakręcił 3 cześć tak lubię taki humor jako odskocznia od zycia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones