PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868758}

The Soul

Ji Hun
6,2 670
ocen
6,2 10 1 670

Ji Hun
powrót do forum filmu Ji Hun

Szczypta dalekowschodniego ezoteryzmu, ciut pseudonaukowego pitolenia, zwidy, trucizny, nowotwory, terapie eksperymentalne, fundacje, korporacje, nieudane życie rodzinne, bicie po twarzy, kryminałki. W wersji z napisami dosyć szybko się pogubiłam, bo wszyscy nazywali się prawie tak samo i miałam kłopot z dopasowaniem imion i nazwisk do postaci. Potem nagle wszystko przeszło w napędzany CGI tryb wuxia pian i to już było trochę za dużo.

ocenił(a) film na 2

przykro mi że się pogubiłaś. film zdecydowanie warto obejrzeć dla zwrotów akcji i pomysłu. może spróbuj notować ważniejsze fakty.

ocenił(a) film na 7

I dlatego oceniasz film na jeden, bo go nie zrozumiałeś i masz krótką pamięć?

użytkownik usunięty
kciukiem

Nie. Oceniłam ten film tak wysoko, bo zrozumiałam, że wolę go nie pamiętać. To po prostu mój któryś tam z kolei numer jeden w rankingu filmów do zapomnienia. Imiona i nazwiska postaci to był jeden z najciekawszych aspektów fabuły, ale i to pamiętam tylko dlatego, bo mi o tym przypomniał Twój komentarz. Krótka pamięć też ma swoje zalety. Nie pamiętam, o co pytałeś/pytałaś, ale mam nadzieję, że też już nie pamiętasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones