Film

2007 1 godz. 55 min.
6,9 16
ocen społeczności
6,9 10 1 16
25
chce zobaczyć
Kobieta, która kocha swojego mężczyznę bezwarunkowo i mężczyzna, który nie potrafi właściwie wyrazić swoich uczuć, więc... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Kobieta, która kocha swojego mężczyznę bezwarunkowo i mężczyzna, który nie potrafi właściwie wyrazić swoich uczuć, więc po prostu przewraca stół - z irytacji, rozdrażnienia, czasem miłości. Czy ich związek zamieni się w koszmar, a może miłość sprawi, że będą żyć szczęśliwie, w nadziei na lepsze jutro? Jigyaku no uta jest adaptacją mangiKobieta, która kocha swojego mężczyznę bezwarunkowo i mężczyzna, który nie potrafi właściwie wyrazić swoich uczuć, więc po prostu przewraca stół - z irytacji, rozdrażnienia, czasem miłości. Czy ich związek zamieni się w koszmar, a może miłość sprawi, że będą żyć szczęśliwie, w nadziei na lepsze jutro? Jigyaku no uta jest adaptacją mangi pod tym samym tytułem, autorstwa Yoshiie Goda, po raz pierwszy opublikowanej w 1996 roku. Gorącokrwistego eksczłonka yakuzy zagrał Hiroshi Abe, a nieśmiałą lecz oddaną mężowi gospodynię domową - Miki Nakatani.

studio
Avex Entertainment / Dentsu / Eisei Gekijo / Więcej...
inne tytuły
自虐の詩 Japonia
Więcej...

forum filmu Jigyaku no Uta

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.