PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 892
oceny
6,1 10 1 50892
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

i to bardzo :)) świetna rola Ashtona Kutchera, nie spodziewałem się że potrafi :). Odebrałem
Jobsa jako wielkiego wizjonera i menagera. Dla mnie naprawdę ciekawy film pokazujący
początek Apple.

ocenił(a) film na 8
sorensen_filmaniak

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.
Nie rozumiem niskiej oceny filmu i nominacji do Maliny dla Ashtona, jak dla mnie to chłopak zasłużył bardziej na nominację do Oscara.

realkriss

Wydaje mi się, że to wina koncepcji, którą tu przyjeli. Na dobrą sprawę 90% filmu widzimy Kutchera jakim jest w każdym filmie, młody uczesany, robiący miny. A gdzie choroba, starzenie się, relacje rodzinne? Pewnie dlatego dużo osób uważa że słabo zagrał, ale nie zagrał słabo, słaba była koncepcja. W J Edgarze, Di Caprio miał znacznie więcej do powiedzenia.

realkriss

Wydaje mi się, że to wina koncepcji, którą tu przyjeli. Na dobrą sprawę 90% filmu widzimy Kutchera jakim jest w każdym filmie, młody uczesany, robiący miny. A gdzie choroba, starzenie się, relacje rodzinne? Pewnie dlatego dużo osób uważa że słabo zagrał, ale nie zagrał słabo, słaba była koncepcja. W J Edgarze, Di Caprio miał znacznie więcej do powiedzenia.

ocenił(a) film na 7
sorensen_filmaniak

Popieram, filmik całkiem spoko, choć nie lubie firmy Apple to śmiem stwierdzić, że ocena tego filmu jest stanowczo zaniżona, a Ashton świetnie się spisał.

sorensen_filmaniak

Dokładnie, film świetny! Ashton bardzo dobrze zagrał, a jacyś idioci go nominowali do złotej maliny xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones