Dlaczego nikt w PL nie pomyślał jeszcze o nakręceniu filmu o Jacku Karpińskim - twórcy pierwszego
minikomputera w kraju, na dodatek wyprzedzającego o dekadę komputery największych światowych
potentatów branży IT. Historia na pewno ciekawsza i nasza, Pan Jacek był żołnierzem Szarych
Szeregów w Batalionie Zośka i...
Z jakiego powodu ta firma jest tak znana, a jej twórca uznawany za wizjonera. Czym się różnią
wszelkie iPody, iPhony, MACi i inne cuda od gadżetów innych firm, oprócz oczywiście loga z
nadgryzionym jabłuszkiem? Co sprawia, że panuje takie szaleństwo wokół tej marki, że ludzie są
gotowi w środku nocy czekać na...
Ocena zaniżona mocno przez przeciwników Apple. W przypadku tej produkcji nie ma sensu się nią
sugerować. Od początku jak tylko zobaczyłem średnią 6,0 to wydawało mi się to podejrzane.
Obejrzałem film i mnie się podobał. Ja podchodzę do produktów elektronicznych bez większych
emocji, więc i film w ten sposób...
jego motto: "jeśli nie podzielasz mojej zaj*bistej wizji, to wyp*erdalaj!" ; )
pycha i próżność, tak naprawdę sam nie dokonał żadnego wynalazku, a te jego zabaweczki nie przyczyniły się w żadnym stopniu do postępu cywilizacyjnego. Co innego Microsoft, IBM... Ale Apple to ślepa uliczka i produkt uboczny postępu...
Moja ocena filmu z punktu widzenia osoby nie orientujacej się w życiorysie Jobsa, cała opowieść jest zbyt chaotyczna, twórcy filmu przeskakują sobie co kilka lat, przez co kolejne wydarzenia dzieją się tak ni z tego ni z owego, tak jakby cały film skladał się z różnych fragmentów, ale nie ma sensownego przejścia z...
Ten zły film trwa aż dwie godziny. Reżyser pominął wszystko co istotne, a zostawił zlepek scen, w których oglądamy głównie, jak Jobs negocjuje, wrzeszczy na kogoś lub kogoś zwalnia. W pozostałych scenach inni zwalniają kogoś innego.
Ja chciałbym obejrzeć chocby, jak ewoluowało logo Apple, kto nad tym pracował?...
Mam pytanie, do tych, którzy narzekają na to, że film jest słaby (jako,że w zasadzie nie pokazuje życia
Jobsa), wydaje mi się, że dwie godziny to bardzo mało aby choć w połowie zaprezentować życie
człowieka i zapewne zawsze coś pozostanie pominięte, lub potraktowane po macoszemu.
Natomiast nic nie stoi na...
Nie mogę się pogodzić z tym, że Kutcher nie dostał nawet nominacji do Oscara, za rolę - moim
zdaniem - jego życia. Ponadto uważam, że muzyka do tego filmu jest wręcz cudowna. Oczywiście
mam zastrzeżenia co do fabuły zrealizowanej w tym filmie, film zbyt ogólny według mnie. Wielki
zawód w kwestii z mojej strony.
Chyba bez jakiejś szczególnie oryginalnej koncepcji - od po prostu rodzaj mało krytycznego hołdu złożonego temu z jednej strony geniuszowi i wizjonerowi, ale z drugiej strony - człowiekowi niesłychanie trudnemu w kontakcie, wręcz antypatycznemu.
Wyszedł bardzo konwencjonalny biopic. Kto czytał życiorysy Jobsa - nie...
Nie oceniam filmu, bo nie trawie Jobsa. Wizjoner, geniusz, wirtuoz - dla samego siebie.
Film pokazal, ze na pomyslach i geniuszu innych mozna sie wybic, byleby tylko miec gadane. W moim zyciu nigdy nie bylo miejsca na ajfony, ajpady, ajpody, ajkomputery i ajhisterie, bo te gadzety (tak, to sa gadzety) sa slabe i...
Cóż. Jaki był Jobs już wiemy. Sam film zrobiony na modlę typowych biografii w stylu gwiazd rocka,pełen skrótów, uproszczeń i dziur,co nie znaczy,ze ogląda się źle. Nie,są momenty bardzo ciekawe,ale całościowo jest średnio. Niektóre sceny niezamierzenie śmieszą,zwlaszcza te,kiedy próbuje sie z Jobsa robić niemal pół...
Nie odczułem zupełnie ciągłości scenariusza. Wątki są porozrzucane losowo w ciągu tych 2
godzin i tak o...nagle Jobs jest w indiach. Albo nagle ma wielki dom. Brak rozwinięcia tego wątku
z jego córką. Zupełny bałagan moim zdaniem. Było z 20 wątków do poruszenia...a w ostatecznym
rozrachunku otrzymujemy po 2-3...