PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847549}
7,5 58 792
oceny
7,5 10 1 58792
5,1 27
ocen krytyków
Johnny
powrót do forum filmu Johnny

Albo ksiądz nie miał ciekawej biografii, albo reżyser nie miał pojęcia, jak zrobić film. Jak zwykle w polskich filmach, kuleje scenariusz. Z trudem można wymienić jakąkolwiek kwestię zapadającą w pamięć. Klasyka polskiego filmu: graj twarzą, kamera start i patrz w niebo, bo i tak scenarzysta nie wymyślił, jakie ci tu w usta włożyć słowa. No i klasyka: [narastająca muzyka}, [narastająca muzyka]... [narastająca muzyka]... Sceny w hospicjum sugerują, że raczej ciężko się tam nie pracuje. Sceny raczej nie dają kopa. Chyba nikt z twórców nigdy w takim miejscu nie był. Dawid Ogrodnik robi co może, żeby ten film uratować swoją kreacją i to on winien był zebrać laury na festiwalu filmowym. Nagrodę dostała pani Pakulnis, która w filmie zmarła, nim się pojawiła. I też nie miała wybitnych kwestii.

Film jest monstrualnie nudny! Nie robi się teledysku o takim człowieku.

ocenił(a) film na 9
kampai71

xD mam zupełnie inne odczucia, dużo kwestii zapadło mi w pamięć, film ciekawy i wciągnął, może lekko za długi i zrobiłam przerwę ale wiele scen mi w pamięć zapadło.

ocenił(a) film na 8
kampai71

Nie ma? "Na pełnej petardzie"? "Nagrali mnie, jak za...ałem" kabanosy"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones