PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817417}
7,7 114 234
oceny
7,7 10 1 114234
6,6 57
ocen krytyków
Jojo Rabbit
powrót do forum filmu Jojo Rabbit

Amerykanie dawno II wojnę światową maja przepracowana a temat nazistów dla nich bardziej egzotyczny, bo ich wojna to o Pacyfik bardziej. Do bitew na Pacyfiku podchodzą raczej z taktem i umiarem, co innego dziś Hitler, temat Holokaustu.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Może wejdzie do kin studyjnych? Pamiętam że ze ,,Śmiercią Stalina" tak było; nie puszczali ani w Heliosie ani w Multikinie, trzeba było szukać w studyjnych.

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Mam nadzieję że nie wejdzie szczególnie w latach 2019/2020 później może wchodzić

JohnTheBrave

Mnie zwiastun nie zachecil. Taka typowa, ostatnimi czasy komediowa, absurdalna dekonstrukcja naszej historii. Jest to jakis pomysl, ale moim zdaniem nie tedy droga. Ja tego jezyka nie rozumiem, ale moze, zeby dotrzec dzisiaj do mlodych trzeba wlasnie nim mowic? W sumie ze Smiercia Stalina mialem podobny problem, niby sie smialem (bo dialogi, bo gagi), ale co jakis czas przeszywaly mnie ciarki, bo znam historie tego antyludzkiego systemu. Hmm, w Jojo bedziemy chyba obcowac z symbolika ostatecznego zla, psychopatami ktorzy strzelali ludziom w tyl glowy bez zmureznia okiem, I nie jestem pewien czy po seansie z czyms konkretnym zostaniemy (poza, jak sadze, jakims tam powierzchownie potraktowanym tematem przyjazni zydowki I tego chlopca…)

ocenił(a) film na 9
wrongman35

Byłem na filmie i zdziwiłbyś się, można powiedzieć, że w gruncie rzeczy zwiastun kłamie co do tonu filmu.

JohnTheBrave

Każdy kraj gloryfikuje swoją historię poza Polską. Tylko u nas ciągle meczą,że tragedia, że holocaust. Kiedy w końcu wyjdziemy z cienia tej popapranej wojny.

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

To prawda. Nie wiem dlaczego Polacy ciagle placza. Zawsze kiedy jest uroczystosc, to jest taka ciezka atmosfera, jak na pogrzebie. Dlaczego nie mamy swiat, ktore moglby wywolac usmiech na twarzy?

FireJach

W historii jest wiele zwycięstw w bitwach, niestety historia pamięta tylko wygrane wojny. Mamy za to wiele polskich uczonych i wynalazców, a bez naszych astronomów ludzie nadal by wierzyli że Ziemia jest płaska. Zawsze się znajdzie jakieś plusy narodu i je trzeba podkreślać. Dlatego amerykańskie filmy są takie patetyczne? Bo są dumni! A w Polsce: no to zróbmy jakiś film, no komedie jakąś, albo kabaret że rząd do kitu.

RadoslawKamil

Kopernik nie udowodnił, że Ziemia nie jest płaska - on stwierdził, że Słońce i planety nie krążą wokół Ziemi.

ocenił(a) film na 7
RadoslawKamil

Przecież Polska to kraj kolonistów i posiadaczy niewolników ;-) Co tu gloryfikować? Post "po latach", ale akurat dzisiaj widziałem film i przeglądam forum.

FireJach

Kurcze w ostatnim czasie wszystkie polskie filmy historyczne sa o zwyciestwach np. oba filmy o Dywizjonie 303, z tego roku: Legiony, Piłsudski, a teraz szykuje się za tydzień serial o młodym Piłsudskim. Gdzie tu filmy o porażkach?

ocenił(a) film na 7
FireJach

Może dlatego, że niby wygraliśmy wojnę, ale tak naprawdę przegraliśmy, bo oddano nas pod but komuchów. Z czego tu się cieszyć.

RadoslawKamil

1) Polska jako kraj gloryfikuje swoją historię... chociażby w podręcznikach do historii czy licznych publikacjach, które nie traktują o drugiej wojnie światowej... Wiecie 1 RP kraj wielu kultur. 2 RP kraj który szybko się odbudowywał pomimo przeciwności i tak dalej.
2) Czemu mamy gloryfikować masową hekatombę, jaką była druga wojna światowa na naszej ziemi? Jesteśmy jednym z krajów, który ucierpiał najbardziej podczas drugiej wojny światowej, wraz z Chinami. Gloryfikować możemy pewne elementy z nich, jak Polski opór, ale co poza tym?
3) Święto Wojska Polskiego jest tym świętem, które powinno wywoływać uśmiech na twarzy (w sensie święto zwycięstwa).

J4cks0n

Chodziło mi raczej o to,że skupiamy się ciągle na porażkach i tragediach zamiast na zwycięstwach. Najlepszym przykładem Smoleńsk. W jakim innym kraju robi się taką szopkę z wypadku samolotu? Kto buduje pomniki pilotom? Świat się z nas śmieje a my dalej brniemy w użalanie się nad swoim losem. Inne kraje, które ucierpiały w wyniku II WŚ m.in. Chiny czy Japonia i jakoś tam nikt nie robi z tego całej historii kraju. Bo Niemcy, bo Rosjanie bu hu :D

ocenił(a) film na 9
RadoslawKamil

nie użalanie się nad swoim losem tylko wyciąganie wniosków. o historii trzeba pamiętać zeby nigdy się nie powtórzyła. Co ci ze zwycięstw, dla człowieka najważniejszy jest pokój. nalezy potępiać i przypominać kto zaczął wojne. wiadomo że oni się na tym nie skupiają bo to im na ręke. Rosja ci się nie przyzna do zbrodni Katyńskiej. dla nich to "incydent". dla ukraińców rzeź wołyńska nie miała miejsca. oczywiście ku*wa.
I to nie jest temat do żartów. poczytaj troche książek o holokauście.

Cross_23

I to jak u nas, gdy jakiś bęcwał stwierdza, że pogromu w Jedwabnem dokonali nie Polacy z inspiracji Niemców, a "antysemici", pogromu w Kielcach nie Polacy, a "komuniści". Ale wielki ambaras jest o stwierdzenie "naziści", zamiast "Niemcy".
Obecna władza zabrnęła tak daleko w lukrowaniu naszej historii, że mówi już o "milionach Polaków ratujących Żydów". w 1939 roku Żydów w Polsce było prawie 3,5 miliona. Po wojnie zostało ich do 300 tysięcy. A jeszcze niedawno IPN wydał książkę, w której mowa o ok. 350 skazanych za pomoc Żydom Polakach.
Może najpierw przestać zakłamywać własną historię zamiast żądać tego od innych?

RadoslawKamil

Co Ty bredzisz? Kurcze w ostatnim czasie wszystkie polskie filmy historyczne sa o zwyciestwach np. oba filmy o Dywizjonie 303, z tego roku: Legiony, Piłsudski, a teraz szykuje się za tydzień serial o młodym Piłsudskim. Gdzie tu filmy o porażkach? Jesteś nieobiektywny pisząc, że Polska tego nie golryfikuje. U nas gloryfikacja wychodzi uszami, ale jesteś ślepym ignorantem, że tego nie dostrzegasz skoro takie rzeczy wypisujesz.

ocenił(a) film na 7
J4cks0n

Czemu mamy gloryfikować? Zapytaj żydów, czemu oni gloryfikują, a nawet opierają swoje istnienie o II wojnę światową

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

Mam nadzieję, że nasz wspaniały kraj dopuści ten film do kin. Jak wiadomo jesteśmy tacy święci więc pokazanie Hitlera jako wyimaginowanego przyjaciela małego chłopca to pewnie dla niektórych będzie wielka obraza (w tym samym czasie te orażone świete osoby opluwają i obrażają ludzi innych wyznań czy społeczność LGBT, czy obcokrajowców, a więc zachowują sie dokładnie tak jak zachowywał się Hitler). Ja podziwiam Tajka za te wizję świata jaką pokazuje w swoich filmach. Ten zapowiada się szczególnie i mam nadzieję, że nie będę musiała jechać za granicę żeby to film obejrzeć.

kamarza

Nie będzie w polskich kinach.

ocenił(a) film na 9
tix666

No oczywiście jaże by mogłoby być inaczej, ten kraj jest tak zacofany że rzygać się chce. Tego, że ludnośc polski zachowuje się jak hitlerowcy w stosunku do ludzi społeczności LGBT bądz tych co tę społeczność wspierają, to że są nietolerancyjnymi rasistam, bo przecież każdy muzułmanin musi być zły, a czarnoskóry to cwaniakuje, i kradnie, tego to nie widzą. Dobrze, że mam siostrę w Holandii i tak miałam sobie zrobić wycieczke bo jeszcze we wrześniu mam trochę wolnego. Dodatkowo nikt z nich filmu nie widział, a ja z pewnych źródeł wiem jak to sie kończy i to wcale nie jest film który obraża kogokolwiek, raczej uczy.

kamarza

Jednak podobno ma byc w styczniu ;)

tix666

o to jest dobra informacja szkoda że tak późno :(

ocenił(a) film na 9
tix666

O fajnie tylko faktycznie szkoda, że z takim opoźnieniem.

kamarza

Proszę nie obrażać Polaków. Nie wydaje mi się, abyśmy byli zacofani, po prostu szanujemy własną kulturę. Nie jesteśmy także zamknięci na obcych, o czym świadczy chociażby fakt, że wiele młodych zna bardzo dobrze języki obce. Ponadto w telewizji mamy głównie lektorów, a nie dubbingi. Po prostu nie lubimy, gdy ktoś nas obraża i jest ignorantem, niezależnie od tego, skąd pochodzi. Np. Niemiec wyciągający wymiętą flagę Polski z kieszeni, z prośbą, aby się na niej podpisać. Po czym na zapytanie, dlaczego wszystkie podpisy są do góry nogami, zrozumiał, że nasza flaga ma barwy biało-czerwone, a nie na odwrót. Szkoda, że po 6 miesiącach spędzonych w Polsce tego się nie dowiedział... Nie, nie kazałam go roztrzelać, ale mnie to zabolało, ponieważ zdaję sobie sprawę, ile osób zginęło walcząc o polskie symbole. Uważam, że brakiem szacunku jest ich dewastacja. A jeśli my nie będziemy o nie dbać, nie zrobi tego nikt inny. Zdaje sobie Pani sprawę, że tragedia holocaustu zapisuje się w genach i to zdarzenie może być przekazane do czwartego pokolenia? Myślę, że obraziła Pani bardzo wielu Polaków i sieje Pani złe stereotypy. A Zamiast narzekania, jacy to jesteśmy zaściankowi, proszę zwracać uwagę na dobre strony i szukać pozytywów. Całe szczęście mamy już otwarte granice! W Chinach zabroniono wyświetlania "Once upon a time" ze względu na niekorzystne przedstawienie Bruce'a Lee, chociaż główne przesłanie Tarantino, wg mnie, właśnie brzmi - film to tylko fikcja i trzeba podejść do niego z dystansem. Zatem obejrzę tego "Jojo Rabbit", ze względu to, że mam dystans. I jak Pani zaznaczyła, przedstawiona jest choroba małego chłopca, a na pewno takich wyobrażeń na świecie może być wiele i koncpecja filmy wydaje się ciekawa. Tylko problem jest taki, że nie wszyscy mają dystans i niekoniecznie odbiorą "ocieplony" wizerunek zbrodniarza, jakim był Hitler, ze zrozumieniem, co pod tym uśmieszkiem się kryje. Przecież dla niektórych za trudny jest komunikat, aby po sobie sprzątali i nie wrzucali butelek do Wisły... A drugi problem jest taki, że często zarzucamy innym brak dystansu, zamiast zastanowić się, że może to my sami już nie mamy żadnych granic. Polecam zaznajomić się z repertuarem Kino Kultura, tam wyświetlali m.in. Śmierć Stalina, czasami są także projekcje filmów z dyskusją. Pozdrawiam i proszę milej myśleć o swoim kraju! :) I starać się nie być człowiekiem bez kultury i przekazywać dobre wzorce innym.

ocenił(a) film na 9
Jamajkate

Nie uważam ze kogoś obraam więc prosze mnie nie pouczać jak powinnam bądź nie powinnam myśleć. To moja sprawa jakie mam zdanie . A granice mam tam gdzie trzeba zapewniam. Nie zaznaczyłam nigdzie ze w filmie jest przedstawiona "choroba małego chłopca" jeżeli wyimaginowany przyjaciel to dla pani choroba, zostawie to bez kometarza. Co do ocieplonego wizerunku hitlera nie jest on ocieplony, no w kazdym razie ja tak tego nie odebrałam raczej wręcz przeciwnie.

kamarza

To proszę na przyszłość zachować sobie własne zdanie dla siebie, zamiast pisać na forum. To oczywiste, że jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co mówimy, piszemy, robimy. Ponadto rzadko mamy własne opinie, zwykle są one wykreowane przez wychowanie, system edukacji oraz media. To, że Pani nie uważa, że mnie nie obraziła jako Polki, nie znaczy, że tak w istocie nie jest. Ma Pani jakieś bardzo dualistyczne mniemanie o świecie. Boli mnie, że pisze Pani komentarze pełne jadu na własną kulturę. I nie, nie życzę sobie przechodzenia na per "ty". Dodam tylko, że jak długo Pani żyje i jest częścią społeczeństwa, a także korzysta z dóbr cywilizacji, tak długo jest Pani zobowiązana do wykazywania kultury osobistej, a urealnienie zrodzonych myśli, czy to słownie, czy pisemnie wiąże się z krytyką. Za sianie fałszywych wyobrażeń, manipulowanie informacjami oraz pomówienia można kogoś pociągnąć do odpowiedzialności prawnej. Proszę o tym pamiętać na przyszłość i dłużej myśleć nad swoimi czynami. Jak dla mnie wyimaginowany przyjaciel, na dodatek przybierający postać Hitlera, nie jest zwyczajnym wyobrażeniem dla zdrowego dziecka. Filmu nie oglądałam, to się nie wypowiem. Cieszę się, że jest Pani zainteresowana kinematografią oraz poszerza Pani swoje horyzonty, tylko niech Pani zadaje sobie więcej pytań oglądając telewizję czy przeglądając informacje w Internecie. Mamy naprawdę wiele więcej problemów niż ucieśnione osoby LGBT - służba zdrowia, mieszkańcy Domów Dziecka, alkoholizm i inne uzależnienia, przemoc domowa, wandalizm, handel ludźmi, przestępstwa na tle seksualnym, starzenie się społeczeństwa, bezpłodność, choroby weneryczne, choroby cywilizacyjne, otyłość bezdomność, analfabetyzm, patologia, ogłupienie narodu, deficyt wody, a Pani przeszkadza tak bardzo to, że ten film będzie wyświetlony nieco później niż premiera... Jeżeli tak bardzo ubolewa Pani nad tym, to proszę ubiegać się o pracę w Ministerstwie Kultury i coś w tym kierunku zmieniać. Chociaż osobiście myślę, że brakuje Pani kwalifilacji. (Za błędy gramatyczne, stylistyczne, zjadanie liter oraz kaleczenie polskiego języka przepraszam, nie jest to zamierzone, jeśli można, to chętnie naniosę poprawki, ale na razie nie wiem jak).

ocenił(a) film na 9
Jamajkate

Proszę Pani bardzo przepraszam że napisłam per ty zazwyczaj nie mam tego w zwyczaju. Co do telewizji nie ogladam jej wcale od conajmniej 5 lat więc nie interesuję sie polityką i innymi rzeczami, które tam pokazują. Wypowiadam sie na tematy które znam z własnego doswiadczenia. Z jakiegoś powodu mój stosunek do tego narodu (proszę to odebrać ogólnie nie twierdzę i nie napisalam ze wszyscy są źli) jest taki a nie inny ugruntowało sie to w ciągu ostatnich 20 lat. Mam swoje powody osobiste aby myślec tak a nie inczej i nadal nie uważam, ze kogoś obrażam ponieważ nie wymieniałam pani nazwiska kierując personalnie moją odpowiedź. Jadu żadnego we mnie nie ma ale nie będę na ten temat dyskutować na forum filmwebu z osobą która i tak oceniła mnie na podstawie kilku postów. Co sadzę o kulturze tego kraju to już moja sprawa. A do ministerstwa sie nie nadaje wole żyć jak najdalej od ludzi. Spotykam ich tylko w pracy, poza pracom nie utrzymuję kontaktów towarzyskich bo nie mam takiej potrzeby. Zdecydowanie wole porysować w ciszy i spokoju lub namalowac jakiś obraz bo z zawodu jestem artystą. Dodam tylko że fora są właśnie po to żeby wypowiadać własne zdanie i oh jednak zwróciłam sie do pani "Pani a nie jak do koleżanki w poprzednim poście więc i tu proszę mnie nie pouczać bo przeprosiłam z coś czego nie zrobiłam.

ocenił(a) film na 9
kamarza

Dodam jeszcze, że fora są po to żeby wyrażać własne zdanie. Temat kończę chyba że uznam, że kolejna pani wypowiedź będzie dla mnie nie fair. Bo teraz to pani mnie ocenia i robi ze mnie głupka próbując pokazać jakim to złym człowiekiem jestem. I jak uraziłam panią patriotkę kochającą swoją kulturę. Nie muszę myslec tak jak pani ani z panią sie zgadzać. A pouczenie mnie o per ty hahah ale zabawa chciała pani zabłysnąc jednak poprzednia wypowiedź wskazuje że nie zwróciłam się na ty.

kamarza

I tu ma Pani rację, można się pośmiać! :D machnęłam się z wypowiedzią o przejściu na "ty", bo coś mnie drgnęło, a później chociaż się skapnęłam, to już tego nie zmieniałam, bo nie miałam na to czasu. Także moja wina, przepraszam. (multitasking i późna pora to słabe połączenie). Jednak Pani wypowiedź: "ten kraj jest tak zacofany że rzygać się chce. Tego, że ludnośc polski zachowuje się jak hitlerowcy w stosunku do ludzi społeczności LGBT bądz tych co tę społeczność wspierają, to że są nietolerancyjnymi rasistam, bo przecież każdy muzułmanin musi być zły, a czarnoskóry to cwaniakuje, i kradnie, tego to nie widzą." - chyba jednak odnosi się do ogółu społeczeństwa. Kwestia doświadczeń, osobiście im jestem starsza, im więcej poznaję ludzi z obcej kultury (szczególnie z Indii lub krajów muzułmańskich), to coraz cieplej myślę o Polakach. Jesteśmy fajnym narodem, tylko szkoda, że sami źle o sobie myślimy i mówimy, na co chcę Panią uczulić, aby nie siała Pani takich opinii pełnych emocji. Nie jesteśmy idealni, ale osoba, która zachowuje się w porządku, bez względu na to skąd pochodzi i jaki ma kolor skóry - raczej nie ma problemu z życiem w Polsce. A osoby LGBT - jak nie zakłócają spokoju, to też nikt im nic złego nie robi. Bez przesady, ten naród jest zbyt zapracowany, aby jeszcze się przejmować, kto z kim, gdzie i jak. Co innego dzieciaki w szkołach, ale zwykle placówki publiczne są okropne dla każdego kto się wyróżnia. Myślę, że można oceniać ludzi po piśmie, sposobie formułowania zdań i głoszeniu poglądów. Też nie oceniłam Pani na każdej płaszczyźnie. "Co sadzę o kulturze tego kraju to już moja sprawa." - Art. 82 Konstytucji: "Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne". Oczywiście, mamy wolność słowa, ale to dzięki osobom, które o to walczyły i wiele z nich poniosło śmierć, a Pani wypowiedź nieco sugeruje, że ich poświęcenie poszło na marne. Nie twierdzę, że jest Pani złym człowiekiem, tylko ignorantem, a to są odmienne określenia. Jeżeli jest Pani artystką, to może Panią zainteresować twórczość Daniela Rycharskiego. Doświadczenia nas kreują, Pani mogła mieć nieprzyjemne. Dlatego warto szukać szerzej i się nie zniechęcać do ludzi. A jeśli miałaby to być Holandia - dlaczego by nie, Holendrzy są bardzo przyjaźni i weseli, a kraj piękny. Powodzenia w życiu i malowaniu! :)

ocenił(a) film na 9
Jamajkate

Odbieram panią jako znudzoną osobę która nie ma co robić więc poucza innych w internecie. Co do artykułu konstytucji bardzo proszę oto moja odpowiedź, nie czuję się obywatelem polski czuję się obywatelem świata a że skrawek polskiej ziemi leży na świecie to też zajmuję tu niewielki pokoik. Mnie tam wszystko jedno polska, rosja, niemcy, anglia. Ja po prostu chcę mieć spokuj i ciszę i zero kontaktów z osobami pani pokroju, które czepiaja się byle czego. A to co pani napisała ze obowiązkeiem obywatela rzeczypospolitej jest wierność ojczyźnie, jak napisałam nie traktuję siebie jako obywatela rzeczypospolitej. pisze z małej i pewnie z błędami bo nawet mi sie nie chce już tego komentować. co do odób które pochodzą z innych miejsc świata bądź są innej wiary czy orientacji seksualnej to niestety jeżeli polskie społeczeństwo sie o tym dowiaduje to ci ludzie mają bardzo duży problem z życiem w tym kraju. Ja mam to szczęście że mój charakter zakłada iż powiedzmy niektórzy oceniają że dziwnie się ubieram że nie przystoi to osobie w moim wieku, dwa kolorowe buty różne sznurowadła dziwne połączenia wzorów, natomiast ja jestem zdania że jezeli ja czuję sie tak sobą to nikt nie ma prawa mnie na ten temat pouczać. Nie robię nikomu krzywdy. Więc proszę skończyć swoje nudne wypowiedzi i kolejne próby prowokowania mnie, wyszukiwanie artykółów bo mam do roboty ciekawsze rzeczy niż odpowiadanie na komentarze zfrustrowanej patriotki która nie moze pojąć po prostu, że ktoś myśli inaczej. I proszę nie pisa o wmawianiu mi czegoś, albo że ktoś mnie czegoś uczy, nie nie ma tak nie oglądam tv, nie czytam prasy na tematy polityki i religiinie rozmawiam swoje poglądy zachowuję dla siebie, ale raz na jakis czas mam ochotę sobie o nich napisać w internecie do czego mam prawo bo choć art 83 konstytucji mówi co innego i w sumie jedno drugiemu preczy to podobno wolny kraj.

kamarza

"Tego, że ludnośc polski zachowuje się jak hitlerowcy w stosunku do ludzi społeczności LGBT"

Przeginasz. Głupoty wypisujesz. W III Rzeszy za LGBT szło się na śmierć w obozie koncentracyjnym, a u nas nic takiego się nie dzieje. Geje są t TV, programach, kanałach YT i nie słyszę, żeby coś złego się działo, poza jakimś wyzwaniem przez tępego dresa. Trzeba być bezczelnym i wręcz chamskim człowiekiem, żeby pisać, ze ludność w Polsce zachowuje się jak naziści. To ty przez takie teksty jesteś największą rasistką.

ocenił(a) film na 7
kamarza

Lewactwo ci nieźle padło na głowę. Nie używaj słów, których mocy nie znasz, bo gdyby Polacy zachowywali się jak hitlerowcy, to LPG siedzieliby teraz w obozach zagłady.

ocenił(a) film na 9
Blaskun

Ja bym się na twoim miejscu głębiej zastanowiła, owszem to trastyczne porównanie, ale jestem przekonana, że gdyby władze miały możliwość robbienia obozów lub wrzucania takich ludzi do komór gazowych łącznie z tymi co ich popieraja i traktują normalnie, to mieli byśmy taką samą ssytuację. Ale nie będe rozmawiała z osobami tego pokroju. Proszę tez nie nazywać mnie lewakiem moje poglądy sa moje jak Panu nie pasują to nie czytać. Ja tv przestałam oglądać 5-6 lat temu nie wiem co sie dzieje w tym kraju, szczerze nawet nie wiem kto jest teraz premierem im mam to w głębokim poważaniu. Więc nazwanie mnie lewakime jakobym miała poglady polityczne na lewo jest tu nienamiejscu. Mam poglady polityczne owszem ale na temat polityki i religii nie dyskutuje. Na wybory nie chodzę bo czasu tracić nie będę skoro wciąż te same gęby na listach i tak nie ma na kogo głosować, a mnie wybór "mniejszego zła" jak to ktoś napisał nie odpowiada. Temat uważam za zamknięty.

A słów będę uzywała jakich będę chciała bo nie mam 5 lat i znam moc tych słów gdybym jej nie znała to bym ich nieużyła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Blaskun

wiesz trolem to jesteś ty, a to co napisałeś jest obrzydliwe i nie namiejscu więc zgłaszam do filmwebu

kamarza

Ludność Izraela zachowuje się jak hitlerowcy w stosunku do społeczności Palestyny, taka prawda, ale wiadomo Polska to przecież mordercy żydów i kraj kolonizatorów. Lewactwo to jednak cieżka choroba umysłowa.

ocenił(a) film na 9
_Betejger_filmweb

WWiesz ciekawi mnie czy przeczytałeś co pisałam o polityce jestem kompletnie odcięta od świata polskich mediów nawet nie wiem kto jest premierem i szczerze mam to gdzieś, nazywanie mnie lewakiem nie znając mnie jest nieudolna próbą zrobienia ze mnie osoby która opowiada sie po jakiejś stronie. A co do swojej patroiotycznej gadki to se człowieku poczytaj rzeczy tak właśnie bez myślenia o lewicy czy prawicy wtedy moze zrozumiesz o co mi chodzi.

kamarza

Wszyscy już rzygają tym twoim świetojebliwym LGBT, każdy tak naprawde ma wywalone na twoje teczowe ofiary losu które zachowują sie jak rozwydzona gównażeria, jak już To LGBT zachowuje się jak hitlerowcy w stosunku do społeczności katolikow i osób o innym sporzejniu na promagowanie homoseksualizmu.Są ważniejsze sprawy jak głód wojny, bezdomnośc a nie jakieś zboczeńcy i ich edukacje seksualne , wszyscy sie z was smieją i tyle, takie ma zdanie. Nie uważam ze kogoś obrażam więc prosze mnie nie pouczać jak powinnem bądź nie powinnem myśleć. To moja sprawa jakie mam zdanie :)

ocenił(a) film na 9
_Betejger_filmweb

Fajnie za to to twoi katolicy zachowują się w stosunku do społeczności LGBT czy ludzi im przyjaznych sam ton i sposób twojej wypowiedzi orz słowa jakimi sie posługujesz . "Wszyscy już rzygają tym twoim świetojebliwym LGBT, każdy tak naprawde ma wywalone na twoje teczowe ofiary losu które zachowują sie jak rozwydzona gównażeria, jak już To LGBT zachowuje się jak hitlerowcy w stosunku do społeczności katolikow i osób o innym sporzejniu na promagowanie homoseksualizmu.". Człowieku ty kompletnie nie rozumiesz o czym ja mówię pokazałeś tylko jaki z ciebie jeleń nie orażajac jeleni. Zapewniam cie ze to działa tak samo w obie strony wiec koło się zamyka, a zapewniam cie że ludzie innego wyznania, czy LGBT czy nie wazne jacy nie obnosili by sie z tym w taki sposób gdyby mogli normalnie żyć, to ludzie tacy jak ty zmuszają ich do wyjścia na ulicę potem oplówają i idą do spowiedzi a ksieża temu przyklaskują. Ludzie tacy jak ty czuja się bezkarni. Zapewniam cie że wiekszość homoseksualistów ma w dupie jakieś protesty chca tylko żyć w spokoju tak jak ty, ale jak im ktoś na drzwiach spreyem coś maluje albo robi inne jeszcze gorsze rzeczy to działają jak mogą. Prosze mnie nie przypisywać do zadych politycznych stron bo do żadnych nie należę politykę i religię mam na liście rzeczy które nie są istotne w moim życiu. Ja tylko wypowiadam swoje zdanie na temat. Takiś oburzony a sam swoja wypowiedzia zachowujesz sie jak rozwydrzony gówniarz.

tix666

Po co siejesz zamęt? Ma być w polskich kinach.

Alex_Tyler

Ja pier...e, sprawdz date mojego posta. A nastepnie spojrz na moj kolejny post z dn. 8 wrz 9:28. I przestan glupio komentowac.

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

Lewactwu coś się wkręciło, że Polacy będą mieli coś przeciwko temu filmowi.

Blaskun

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

W niektórych miastach był "na odpieprz" - po 1 seans dziennie, w dziwnych godzinach.

Seecue

Jak mógł być skoro oficjalna polska premiera za 8 dni. Jeśli było po jednym dniu to jakieś pokazy przedpremierowe.

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

OK, to ma sens :D Nie wiedziałem, że byłem na prapremierze ;)
W sali było może 15 osób....

kamarza

Prawie dałem się nabrać na to trollowanie.

ocenił(a) film na 9
Gats_2

Nie mam pojęcia gdzie widzisz trolowanie, i kompletnie mnie to nie obchodzi. Ja się w takie rzeczy nie bawię.

kamarza

Moja droga o Hitlerze to płacze zachód, nie my. Wystarczy na facebooku w grupie historycznej zamieścić Hitlera, swastykę i zostać zbanowanym. Nie ważne, że to grupa o historii i ktoś napisał post hańbiący III Rzeszą lub postać Hitlera. Ban za sam fakt. Sprawdź a się przekonasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones