PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 321 507
ocen
8,3 10 1 321507
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Przegenialny. Joaquin zagrał tak fenomenalnie że Oscara powinien dostać z palcem w ...

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Patrząc na ocenę na filmowanie film może przebić SKAZANI na shawshank. A Oscara napewno dostanie!

ocenił(a) film na 8
Sol1987

Filmwebie

olka19_19

A mówili się że dostanie BraD Pitt za dawno temu...

Morek1983

Ale kto w tym momencie pamięta i wspomina jeszcze o tegorocznym Tarantino? ;) (z całym szacunkiem dla Brada i Leo)

whitestripes_333

Ja miło wspominam dawno temu.. Ale bardziej podobał mi się Leos nie widziałem Jokera Ale zwiastun mnie urzekl A teraz opinie umrę jak nie zobaczę

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Ja pamiętam.

użytkownik usunięty
Morek1983

Brad Pitt zagrał rolę bardziej drugoplanową a nie pierwszoplanową więc wciąż ma okazję na oscara :)

Ale Dicaprio tez był świetny

ocenił(a) film na 9
olka19_19

Jak dostanie to będzie cud. Hollywierd pokaże jaja. Heath Leadger dostał tylko dlatego ze pośmiertnie. Oni takie cuda na kiju z tym filmem wyprawiaja ze szkoda gadać... Oscary zeszły na psy...

bejbi_dzejms

Ledger był świetny I dlatego dostał oskara

Morek1983

Nieprawda, bardziej za to, że było im go żal. A Phoenix to geniusz, któremu nikt nigdy nie dorówna.

ocenił(a) film na 1
film128

pani już podziękujemy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
vegamistrz

I mowi to patol ktory ocenil Bad Boy na 10 buhaha. A twój poprzedni komentarz został zgłoszony i licze na bana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones