PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 322 995
ocen
8,3 10 1 322995
7,1 64
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Why so serious?

użytkownik usunięty

Oby to był film tak dobry jak Mroczny Rycerz albo lepszy. Według mnie Phoenix doskonale nadaje się do tej roli. Nie mogę się doczekać. Myślicie, że ile zarobi? Jak dla mnie ok. 700 mln.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Na pewno jakby wtedy nie zdobył, zdobyłby później. Wydaje mi się że faktycznie mogliby mu za Jokera nie dać, bo oni się specjalnie do filmów na komiksach nie mieszają. Poza ty jest pełno genialnych ról które nawet nominacji nie dostały. Ale kto wie, rola jedna z najlepszych w historii kina. Btw polecam ten dokument o Ledgerze z bodajże 2017 roku.

ocenił(a) film na 10

W racajac do mega niedocenionych filmow co sadzisz o genialnej wrecz najlepszej roli zycia Seana Penna w filmie WSZYSCY LUDZIE KROLA??? Wczoraj ten film ogladalem i kopara mi opadla szczegolnie po tym co Penn pokazal...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Nie oglądałem ale jak będzie okazja obejrzę

punisher822_filmweb

Polecam oglądnąć film Jestem, jaki jestem. Miałem wrażenie że oglądając Jokera oglądam kontynuację trochę mocniejsza i bez trzymanki, ale właśnie filmu Jestem jaki jestem. Ma tendencję do takich ról Phoenix i kilka scen w Jokerze było wręcz genialnych. Niektóre sceny tak napawały chorobą psychiczną i nie radzeniem sobie z życiem przez Jokera, że zapominałem o tym że to tylko film i zwyczajnie byłem przesiąknięty tym co budowały te sceny. Jest konkret. Jeszcze jeden film o problemach z Phoenixem to Kochankowie jak się nie mylę. Pozdro

ocenił(a) film na 1

te filmy sa slabe bo od dc przestancie sie tak nimi podniecac !!! marvel jest 3000 razy lepszy obejzyj engame to sam sieprzekonasz :D dc to nei umie robic filmow bo robiom je nudne i tylko o jokerze co jest klaunem ktury sie smieje hahahahahaha bez semsu

ocenił(a) film na 8
PopekAlbania

Słaby chyba masz intelekt więc twoja ocena się nie liczy.Pisownia hmm na poziomie przedszkola.

użytkownik usunięty
PopekAlbania

Oto przeciętny poziom intelektualny typowego fana MCU.

ocenił(a) film na 9

"Oby to był film tak dobry jak Mroczny Rycerz albo lepszy." - zrobić coś lepszego od tego infantylnego zaprzeczającego każdą kolejną sceną logice gówna zrobionego pod PG-13 to nic szczególnie trudnego...

ocenił(a) film na 9

Że jak?! Oczekujesz od ludzi by szli do kina i wracali z niego z wątpliwościami, samym sobie zadając pytania?!

ocenił(a) film na 10

Ziomek jesli tworcy filmu postawili na realizm i dramaturgie to raczej watpie by byl to tak wielki sukces. Z tego co wiem film ma kategorie wiekowa R i nie jest to film naszpikowany akcja wybuchami strzelaninami a raczej na przemianie psychologicznej glownego bohatera. Ma byc to ambitniejsze kino i nawet nie porownywujmy go do MROCZNEGO RYCERZA. Tam postawiono na dobre aktorstwo ale przede wszystkim na kategorie wiekowa PG-13 i wiele spektakularnych scen akcji i wybuchow. Mnostwo dzieciakow polecialo do kina na MROCZNEGO RYCERZA a gdyby wtedy byla R-ka to napewno by nie stuknal 1 miliard dolarow. Ale i tak 3mam kciuki za ten film i bardziej od mega sukcesu kasowego licze na wazne nagrody szczegolnie dla Phoenixa bo chlopina juz dawno temu zasluzyl na globa i oscara.

ocenił(a) film na 8

Oby był lepszy. Na pewno będzie to film dla widzów dorosłych. Świetny pomysł by wykorzystać ikonę popkultury do powiedzenia o czymś poważnym.

ocenił(a) film na 9

Kategoria R - trudno, zeby poziomem nie przebił tych plastikowych badziewi od Nolana z PG-13.

ocenił(a) film na 8

Hahaha...ten film duzo nie zarobi a wiesz dlaczego ? po teraz przed premiera,duzo ludzi mysli ze to bedzie jakas kontynuacja Batmana z masa akcji itp.Po premierze szybko rozniesie sie wiesc. ze to kino z calkiem innej polki i ludzie przestana chodzic na to do kina.

ocenił(a) film na 10

Wytnij z tego filmu Jokera wytnij Gotham itd to nikt kompletnie by tego nie oglądał albo by olał. Oglądne ale już wiem że film nie dla mnie bo tam po prostu jest mało Jokera

ocenił(a) film na 10

Nie bedzie filmem jak Mroczny Rycerz . Bo Joker to małe kameralne kino :) tyle

ocenił(a) film na 10

Joker Ledgera wygląda przy tym stworzonym przez Phoenixa jak bajka dla dzieci!

Dyskusja o filmie, na miare naszych czasow: "Jak myslice ile film zarobi?" Dno.

Oby nie mi sie mroczny rycerz w ogole nie podobal

ocenił(a) film na 8

A ja myślę że zarobi o wiele więcej.

2 dni od premiery i juz ma 240.

Już ma 740 c:

ocenił(a) film na 9

Bang!
Mamy miliard.
A niektórzy wątpili w 700 milionów.

ocenił(a) film na 9

Już jest ponad miliard $.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones