PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494295}

Jonas Brothers - Koncert

Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
4,8 962
oceny
4,8 10 1 962
Jonas Brothers Koncert
powrót do forum filmu Jonas Brothers - Koncert

Oni sa NaJ !

ocenił(a) film na 10

Oni są Super ! Polecam film ! Byłam !;) Ludzie a wy nie macie co robić tylko gadać o gustach muzycznych ,czy to z zazdrosci że wokół ich jest tyle zamętu ?! Przeciez Oni nie prowadzą fundacji bo chca żeby ludzie to zauważyli ,tylko dlatego Bo NIck Jonas jest sam chory na tą najgorszą Cukrzyce i w każdej chwili może umrzeć bo ta choroba skraca gwałtownie życie ! dlatego oni tez pomagają tym dzieciom i prowadzą własną fundaje bo sami wiedzą jak to jest i mają nawet własną linie lekarstw na tą straszną chorobe ,więc przestańcie bo to nie jest miłe ,ich muzyka jest cudowna i zawiera mądre słowa ,opowiada o doznaniach jakich przeżyli w swoim życiu Miłość ,choroba,problemy w rodzinie ... Wydaje wam się że jak ich nie znacie to wszystko wiecie ?! Można być ich fanką 5 lat !! Młodszy Nick już w wieku 8-9 lat wydawał płytę i o tej płycie już się słyszało bo były na niej MEGA piosenki ! Oni są Cudowni swoich fanów traktują jak Bogów dzją im bardzo drogie prezenty typu na przykład ..Ostatnio dali fance gitare GIBSONA wartego pare tysiaków dolców z 1959 roku ...Albo jak jeżdzą do chorej dziewczynki na drugi koniec świata bo była umierająca ,to wszystko robią bo są dobrzy ! Ich rodzice są Dużymi Chrześcijanami ,ich ojciec jest pastorem,a mama też się udziela w kościele ,Oni to mają we krwi ! I sa normalnymi chłopakami ! Na ich koncerty przychodził sam Barack Obama czy inne wysokiej skali gwiazdy ...Piszą sami teksty i umieją grać na tylu instrumentach !Sa bardzo utalentowani . Świadczy o tym na przykład to ze Młody Nick jako maleńkie dziecko już na Brodweyu śpiewał . Organizują spotkania z fankami na których rozmawiają z nimi i bawią się w różne zabawy ... Oni są naprawdę Super ! Ja też miałam o nich obojętne zdanie ale póżniej jak troszkę poczytałam o nich ,posłuchałam muzyki ,jacy są to zmieniłam zdanie i zrozumiałam że oni są naprawde świetni ,ich muzyka mnie wyzwala i zainspirowali mnie do gry na gitarze i do tego aby nigdy się nie poddawać i próbowac spelniać swoje marzenia... I kocham ich Motto : "Żyj tak jak byś był na dnie ,nawet jak jesteś na samym szczycie!" oni te motto nosza na swoich koszulkach i przypominają każdemu o tym ... Oni są naprawdę Super ! ludzie zobaczcie chociaż jeden plus w tych chłopakach . ... mam jednak nadzieję ze nie pisłam tego całą godzinę na mare ;) Zrozumcie chociaż to że sa naprawdę dobrzy ... bo nie zmuszam was do lubienia ich muzyki ... Chociaz maja naprawdę super . Tylko żebyście zrozumieli że oni nie robią niczego na pokaz . Moja kumpelka była na ich koncercie w Las Vegas bo miała VIP i była z nimi za kulisami i normalnie się zachowywali ,grali w kalambury ,Coś żle poszło to oni ją zaczeli przepraszać ,albo ciągle żartowali i wgl ,mówiła że czuła się przy nich jak nie przy Jonas Bros . że są normalnymi nastolatkami któzy traktowali ją lepiej od siebie ! Ehh ,oni sa naprawdę Bardzo Super ! ...Sorry że się tak rozpisałam ,ale musiałam coś wyjaśnić ;) Pozdrawiam Cieplutko was ;* I dziękuję że to przeczytaliście ;* papa

kokaisa

Co nie zmienia faktu, że do grania dobrej muzyki trzeba mieć jaja, których
oni nie mają. A żeby pogadać z normalnymi ludźmi wystarczy skoczyć do
pierwszej lepszej knajpy. Mnie za cholerę nie zainteresuje to jakimi są
ludźmi za kulisami bo ich muzyka jest najnormalniej beznadziejna. I tu nie
chodzi o gustu do jasnej cholery, coś jest dobre a coś do bani. Poczytajcie
ignoranci o historii rocka czy muzyki w ogóle i zastanówcie się jak oni
wypadają na tle innych kapel. Jak słyszę, że ktoś słucha rocka i mówi, że
Jonasów, to mi szczęka opada. Może i prawdziwy rock umarł ale nie róbcie
sobie ludzie jaj, bo śmierć to jedno a profanacja to drugie.

Jazzu

Śmieszy mnie, jak ludzie wyskakują z jakąś zazdrością. Dlaczego mam zazdrościć im, a komuś innemu nie (Czemu nie zazdroszczę np. Timerlake'owi, który zrobił większą karierę?)? A co, jeśli sława w ogóle mnie nie kręci?
A propos słów ich piosenek: "Ale to już było...". W ich tekstach nie nic oryginalnego - mogę podać Ci 300 tytułów, które głoszą o tym samym, z tą różnicą, że w dużo lepszej oprawie muzycznej i wokalnej.
"Ich rodzice są Dużymi Chrześcijaninami"...
Dużymi? W Ameryce prawie wszyscy są duzi... A tak na serio - nie trzeba być chrześcijaninem, żeby być dobrym, naprawdę. Myślę, że dobroć dobrego ateisty będzie zawsze większa od dobrego teisty, bo ten pierwszy nie musi nadmuchiwać swojej dobroci jakimiś boskimi opowiastkami, czy bojaźnią Bożą lub inną pompatycznością.
Dalej czytać mi się nie chcę, bo pewnie zaraz się zakocham przez to "oni są super/świetni" w każdym zdaniu.

Podpisuje się pod kolega wyżej.

DontCallMeOver

Wow, jestem w szoku, nie sądziłem, że fanka Jonasów może napisać tak długą wypowiedź. Mózg Ci się nie przegrzał?

ocenił(a) film na 1
Utylizator

Utylizator - umarłem na twoja wypowiedz =P [w sensie pozytywnym
oczywiście bo ze śmiechu]

Fakt faktem się dziewczyna rozpisała, nie mniej tekst że o gustach się
nie dyskutuje.. hmm powiem tak - o gustach się kochana nie dyskutuje z
tymi którzy ich nie mają, takie moje zdanie.

A co do gwiazdek disneya - chłam totalny dla mas i to totalnie
odmóżdżonych mas, muzyka plastikowa, bez przekazu a i sami "artyści"
słabiutcy.


Prawdziwa muzyka umiera niestety bo odmóżdzone telewizją i takimi za
przeproszeniem "gównami" małoletni ludzie nawet nie wiedza co to jest
klasyka jak np Queeni, U2, Santana, Animals, Led Zeppelin, Deep Purple,
Slade, Shadowz, Pink floyd i wielu wielu innych.....

A już nota bene szczytem dla mnie osobiście jest robienie techno szajsu
z np takich klasyków jak "O fortuna" Carla Orffa lub "Another Brick in
the Wall" Floydów [ale to temat zupełnie inny nie będę offtopował tutaj]

kokaisa

łał sie rozpisaś niewiem jak można pisać o takim gównie tyle słów hehe przecierz oni są bardziej hałowi od tych idiotów z US5 i tego pedała z tokio hotel no ale cóż świat jest pełen świrów

Lionsgate

No tak, co to za "słitaśna dziefcynka" tak sie o Jonasach rozpisała?
Każdy ma swój gust ale żeby mieć aż tak spaczony...

kokaisa

"Każdy ma swój gust" rozumiem
Ale jeśli ktoś uważa że oni są lepsi od Rolling Stons, Disturbed, Faith no More itp. to znaczy że ta osoba nie posiada żadnego gustu

ocenił(a) film na 1
raffib95

Wiesz co, oni nie są naj, wydali beznadziejne płyty w krótkich odstępach
czasowych, i poweim ci jedno jonas brother nigdy nie zagrają koncertu gdzie
wszyscy nie będa piszczeć, tylko skakać, bawić się, tak jak na koncertach
ac/dc, albo red hot chili peppers, jeśli ty mówisz że oni są naj to
posłuchaj te 2 zespoły które wymieniłem gdzie angus young z ac/dc wymyślił
świetny styl gry oraz klimat zespołu, świetne logo, nie mówiąc już
klasycznych riffach, znajduje się na 97 miejscu na 100 najlepszych
gitarzystów, a john frusciante z red hot chili pepper, jest 17 na liście,
przy czym jego riffy po prostu miażdżą muzykę jonas brother, kto to jest
wogóle to ze wydali płyty nie znaczy że zasłużyli na miano naj, czy oni
kiedyś zostaną wprowadzeni do muzeum rocka, raczej na pewno nie, a czy ich
piosenki będą puszczane jako klasyki tak jak ac/dc czyli red hot, nie, a
czy przetrwają tyle lat grania co ac/dc nie, albo zajmą się rodziną albo
rozpoczną "solową" :P karierę zastanów się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones