PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494295}

Jonas Brothers - Koncert

Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
4,8 962
oceny
4,8 10 1 962
Jonas Brothers Koncert
powrót do forum filmu Jonas Brothers - Koncert

Oni rządzą dosłownie !! Graja odlotowa muzę i sa Super z cahakteru ;-) juz nie mogę się doczekac na ten film !! jestem ich fanka od 5 lat i znam ich na 'wylot' ;-D NO i oczywiście ich fundacja i pomoce też dużo robią ,oni wykorzystują sowją sławe i pomagaja chorym dzieciom na cukrzyce typu 1 i szukają leku na ta chorobę ;D sa czadowi ^^ Biorą udziały w konkurenchjach prasowych na temat tych chorób i W ogóle sa Czadowi !!

ocenił(a) film na 1
Zbieram_puszki

Jak możesz być fanką od 5 lat, skoro powstali w 2005?

kala456

Masz gówniany gust muzyczny.

ocenił(a) film na 1
Utylizator

Poprawka.
Nie masz gustu muzycznego.

użytkownik usunięty
lisu1993

Poprawka.
Nie masz mózgu.

Poprawka.
O gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
Basiulka93

Poprawka
Od każdej reguły jest wyjątek i są nimi takie badziewia.

Zbieram_puszki

Omg. Pięć lat? Jezuu. Zazwyczaj jest, że uwielbienie i 'wielka miłość' do tych chłoptasiów przechodzi w 2 miesiące. Pięć lat? Serdecznie współczuję. Bo mają gównianą muzykę.

ocenił(a) film na 1
Zbieram_puszki

Czego się spodziewaliście po fankach słit dżonasków?

ocenił(a) film na 1
Zbieram_puszki

5 lat? To oni w ogóle tyle istnieją? Są super z charakteru? Wnioskujesz po tym, że obejrzałaś jakiś wywiad na emtiwi, gdzie ich 'sweetaśne', wytapetowane mordki szczerzą się przez cały czas i pokazują, że są ślicznymi niemotami grającymi do tego nudny pseudo-rockowy pop bez pomysłu?

dzieci chore na cukrzyce, cóż każdy sposób na wylan$owanie się jest dobry... :O

Necro_feel

Dokładnie: chore na cukrzycę, pilnowane przez mamusię i noszące pierścienie czystości - to się nazywa promocja.

romantic

Ach, mi chodziło o samych Jonasów. Nick jest chory na cukrzycę typu 1.

ocenił(a) film na 10
romantic

o kurcze. 5 lat ? przebiłas mnie xD
Bo ja ich słucham około 3 lat.
Ale 5 lat ? coś mi sie zdaje że wymyślasz ... Bo założyli zespół w 2005 roku.
No dobrze, może i Nick miał wcześniej swoją płytę i w ogole..no ale ...

Necro_feel

o, przestańcie! nie są tacy źli! a jeśli wy chcecie być tacy cool, to powiem wam tylko że jesteście zwykłymi hejterami. mi się podoba ich muzyka. wpada w ucho i są sympatyczni. Fajni kolesie! Przynajmniej sami piszą piosenki. To ich własna twórczość, mają talent. Miley Cyrus tylko śpiewa... piszą za nią.

Zbieram_puszki

biorą udziały w "konkurencjach prasowych" ? hmm a co to?
0/10 za gust.

mati0813


No są tak słitaśni że heloł i w ogóle masakra czy inne włatewer...


Gdzie się podziały mózgi dzisiejszych nastolatek?

ocenił(a) film na 1
hezron

Do założycielki tematu: i pewnie myślisz, że oni grają muzykę rockową?
Moim zdaniem to jest jazgoczenie słitaśnych piosenek. Uszy pękają.

Nina_Undomiel

weście się zastanówcie wgl co wy piszecie ..... haha jesteście śmieszni . po jaką cholere wchodzicie na forum o Jonas Brothers <333 i ich krytykujecie , a co gorsze pomiatacie ludźmi , którzy ich słuchają ? może dla was to jakiś syf , ale dla innych nie . to forum jest dla fanów a nie anty xD macie jakieś problemy to pisać gdzie indziej !! a nie krytykujecie ludzi xD żal

ocenił(a) film na 1
agu13

To po co, mówią że grają rock'a, oni znają definicję rock'a, to nawet pod pop rock nie popada, a dopiero pod rock... stękanie ala justin timberlake w rocku nie występuje, poza tym kaleczą sprzęty gibson sg (angus young) i les paul (slash), i jeszcze ta piosenka gdzie ktoś rapuje, kto normalny gra "rocka" i daje tam jeszcze rap, to jest chore, tylko w disneyu takie rzeczy możliwe, 5 wersów, 4 chwyty, cała piosenka, oni się nawet nie umywają do red hot chili peppers, żadna ich piosenka, nie będzie wspominana, za 10 lat, a chociażby nothing else matters, tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones