PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494295}

Jonas Brothers - Koncert

Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
4,8 962
oceny
4,8 10 1 962
Jonas Brothers Koncert
powrót do forum filmu Jonas Brothers - Koncert

mam 16 lat i osobiście lubię rock i jazz. dla mnie to jest prawdziwa muzyka, ale każdy ma inne zdanie i inny gust, i szanuję jego decyzję.
ale przyznaje wam racje, co do muzyki współczesnej młodzieży.

marta_s3

Jeśli uważasz że Jonas Brothers to rock to ja ci gratuluję.
Tutaj sobie poczytaj o rocku : http://pl.wikipedia.org/wiki/Rock

Anzelma112

nie słucham jonasów.
to, że napisałam taki komentarz pod filmem nie znaczy, że słucham właśnie ich.

marta_s3

Dlaczego więc akurat tu?

_Garret_Reza_

Nie rozumiesz jej? Chodzi jej o to że też nienawidzi Jonas Brothers, ale nie robi tak jak inni (na przykład ja) i nie wyzywa tych co tego słuchają. Dlaczego tutaj? Mogła to równie dobrze zrobić na stronie filmu Hannah Montana albo innego tym podobnego ale wolała tutaj ;)

@marta_s3
Mam nadzieję że dobrze przekazałem.

marta_s3

To nie rock tylko jakaś żałosna imitacja...

Wyslannik_smierci

w 100% procentach prawda. szkoda, że wiele wybitnych muzyków jest zapominanych..

marta_s3

Nie rozumiem o co wszystkim chodzi. Nie lubicie ich to darujcie sobie głupie komentarze, bo to bez sensu... Faktem jest, że Jonasi nie grają rocka. Osobiście uważam, że ich muzyka jest "o niczym", ale czasem lubię ich słuchać, bo jest "niezobowiązująca" ;)
Nie lubicie ich - ok, ale nie najeżdżajcie na nich i ich muzyke. Szkoda nerwów :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
corny2

Wiesz, co nie maiłbym nic do nich, gdyby nie to że sami propagują to, że grają ostrego rocka, nie raz nie dwa to powiedzieli, albo że ich płyty są bardzo rockowe, ja nie słyszałem zespołu rockowego w którym na wokalu byliby jacyś pseudo justin timberlake, to jest rock, czy pop, raczej pop, bo w rocku musi być power... poza tym nie wplata się w "rock" rapu tak jak jest w jednej piosence, bo wychodzi to żałośnie, nie długo zaproszą, do współpracy timhahanda i nagrają jakiś przebój na lato, ac/dc chociażby nagrywa przeboje na lata, a jonas shit na lato...

gohan263

Może oni chcieliby grać rocka ;d Myślę, że nie warto się kłócić o to, czy są fajni, rockowi, czy jakimś popowym shiemt, bo ktoś, kot ich lubi powie, że rock, a inni, że pop i to taka bezsensowna kłótnia, bo nikomu nie przegadasz.
Jonasi mają różną, dziwną muzykę i tyle. Ważne, że my wiemy, że to nie rock.

corny2

Zgadzam się z corny2

marta_s3

ty Jonas Brothers nazywasaz rockiem? hahahhahhahaha

Aquamarine_

A ty jesteś chyba ślepa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones