PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6644}
6,7 4 736
ocen
6,7 10 1 4736
Jumpin' Jack Flash
powrót do forum filmu Jumpin' Jack Flash

Totalny bezsens! Przecież tytuł filmu pochodzi od tytułu piosenki Rolling Stonesów, a tytułów piosenek się nie tłumaczy!! Kto to w ogóle zaaktualizował na filmwebie?

użytkownik usunięty
SantiagoOo

Dokładnie. Ten film był znany TYLKO I WYŁĄCZNIE pod tytułem "Jumpin' Jack Flash". Nie mam pojęcia skąd wzięło się to nowe tłumaczenie, czyżby ktoś poszedł po rozum do głowy i wydał go na DVD ?

Chociaż z drugiej strony, nie chciałbym mieć na półce filmu z tytułem kompletnie mi nieznanym. "Jumpin' Jack Flash" się już przyjęło i tak powinno zostać.

ocenił(a) film na 6

blysk pajaca laha hah hah ha ha ,to przebija nawet wirujacy seks

SantiagoOo

hahaha przeglądam sobie filmografię Jon Lovitza i znajduje taki tytuł <rotfl> Film widziałemk w telewizji kilkanaście razy i zawsze pod tytułem Jumpin' Jack Flash.
W ogóle kto to wymyślił? Pierwszy raz to widzę i pierwszy raz spotykam się z tak skrajnie głupią nazwą

ocenił(a) film na 2
SantiagoOo

Haha głupszego tłumaczenia dawno nie widziałem :D. Przeglądam swoją filmografię i się zdziwiłem co ja oglądałem, a to po prostu "Jumpin' Jack Flash" :D

ocenił(a) film na 8
SantiagoOo

hahaha to teraz jednym z moich ulubionych filmów jest 'Błysk pajaca' haha!

ocenił(a) film na 10
SantiagoOo

haha, patrzę do moich ulubionych filmów i tak się zastanawiam kiedy ja oglądałem film "Błysk pajaca" :D naprawdę nie wiem co za debil przetłumaczył ten tytuł

ocenił(a) film na 10
pingwin28

jak to bywa w naszym kraju wszystko jest "Błyskiem Pajaca" :)

ocenił(a) film na 6
SantiagoOo

Wpisuję w wyszukiwarkę ''Jumping Jack Flash", a tu mi wyskakuje film "Błysk Pajaca". Nieco mnie to zdziwiło! Nie wiem, kto wymyślił taki debilny tytuł. To był, jest i będzie (!) "Jumping Jack Flash"!!!
No, ale nas Polaków od czasu do czasu ponosi inwencja twórcza. Był "Wirujący seks", więc czemu by nie "Błysk pajaca" =)

ocenił(a) film na 7
SantiagoOo

Polacy coś zawsze muszą od siebie dodać,bo by nie było ważne.

ocenił(a) film na 6
SantiagoOo

Szukam jednego filmu, przeszukuje moje ocenione filmy i widze coś o dziwnym tytule "błysk pajaca" Wchodze a to kochany jumpin jack flash i mysle sobie co za pajac, to tak przetłumaczył?!

SantiagoOo

Ja również nie spotkałem się z takim tytułem. Niestety, istnieje on w alternatywnych tytułach na imdb i stamtąd ktoś go dodał tutaj. Możliwe, że wyszedł na jakimś VHS lub tak brzmiała nazwa w którymś kinie (w co wątpię). Ciekawe czy weryfikatorzy wiedzą o tym, że tytuł na imdb można dodać bez problemu nie podając żadnego źródła?! A to oznacza, że ktoś go dodał błędnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones