PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 993
oceny
6,5 10 1 158993
5,4 27
ocen krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Jakie macie poglądy na temat tego zwierzęcia co zjada rekina na zwiastunie, bo ja bym chciał scenę gdzie
ludzie jadą typ nowoczesnym pociągiem na tym moście a ten mososaur ten most burzy albo żeby było
oceanarium z tym zwierzęciem i żeby on to zalał i siał tam spustoszenie ,albo jakaś fala tsunami na park i on
by się wydostał wszystkich zjadał.
Ach tyle pomysłów.

A wy macie jakieś pomysły ????

PS:Tak wiem że to D-rex jest tu głównym czarnym charakterem ale to tylko takie fantazje :D

ocenił(a) film na 7
wader255

A potem z kosmosu przybywa MechaGodzilla i strzela laserami. Na szczęście na posterunku jest Gandalf Szary który broni wyspę przed całkowitą anihilacją. O tak!

Anthrax91

Pięknie ujęte.

Razem z Gandalfem do walki z mozazaurem stają Spider-Man i Sędzia Dredd.

ocenił(a) film na 9
1_2_filmweb

A prokompsognat tymczasem siedział, i zawijał w sreberka. Tak powstał chocapic...

Raptosaur

A kierowca kolejki wstał i zaczął klaskać.

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

Hehe padłem :p.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Evans18

Ja proponuję, żeby ściągnęli posiłki w postaci mistrza Yody i Obi-Wana ;) Niech moc będzie z wami!

ocenił(a) film na 10
wader255

Skoro przyspieszyli im wzrost, to może też ewolucję! Mozazaur szukając większej ilości pokarmu wytarga cielsko na brzeg i po chwili jego płetwy przeobrażą się w odnóża i zacznie ganiać turystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones