PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 951
ocen
6,5 10 1 158951
5,4 26
ocen krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Nie będę się rozpisywał czy ta część serii jest dobra czy zła, faktem jednak jest że każdy szanujący się maniak filmowy który ma wszystkie poprzednie części będzie chciał kupić i tą. Niestety znowu debile z dystrybutorni narzucają ludziom gówniane wydanie książkowe. Książka z płytą stała się dzisiaj symbolem oszczędności w wydawaniu filmów i całkowitym brakiem profesjonalizmu ze strony wydawców. Poprzednie części wydane w pudełkach, nowa w gównianej książeczce a następne (by znów oszczędzić na wacie) zapewne będą w papierowych kopertach. Dystrybutorzy w Polsce coraz bardziej robią sobie jaja z tych co kupują oryginały, i jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to proszę, niech nie traci czasu by mi odpisywać w tej sprawie bo i tak niema argumentów ku temu.

ocenił(a) film na 9
pirat82

Z tego co widzę, to na szczęście Polskie wydanie Blu-ray jest już w wersji pudełkowej. Jedynie DVD będzie wydane w formie książeczki. Jednakże wciąż w ofercie nie widzę odpowiednika wydania Brytyjskiego w steelboxie. Tak czy inaczej, osobiście najpewniej zaczekam z kupieniem któregokolwiek aż ceny nowości opadną i być może wydadzą właśnie wydanie w steelboxie.

Mnie osobiście bardziej interesuje to, czy dystrybutor nie pokusi się przypadkiem o spolszczenie logo filmu jakimś kiepskim fotoszopem na okładce. To już by była masakra...

Raptosaur

Jeśli kogoś temat zaciekawi tutaj macie recenzje Blu-Ray i Blu-Ray 3D filmu ,,Jurassic World'' link: [ http://bluray.com.pl/info/bluray/rec/jurassic-world-recenzja-blu-ray-2d-i-3d/ ]

ocenił(a) film na 6
pirat82

Zastanawiałem się kto w dobie blu ray 3D ogląda i kupuje syfiate dvd?
To jakbym do vhs wrócił gdy dvd było 10 lat na rynku. Obraz w dvd to syf i tragedia. Za 50 zł kupujesz blu ray lub za 80 w steelbooku 3d i 2d.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones