PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124469}

Just a Question of Love

Juste une question d'amour
7,3 817
ocen
7,3 10 1 817

Juste une question d'amour
powrót do forum filmu Juste une question d'amour

Mimo pewnych niedociągnięć fabularnych i schematów, których jednak nie da się uniknąć w tego typu filmie rzadko który film do tego stopnia mnie wciągnął i poruszył, naprawdę kawał dobrego kina - 1,5 h zleciało jak 5 minut. Rewelacja aktorska, muzyczna oraz zdjęciowa gorąco polecam wraz z innym filmem -Samotny mężczyzna

ariel27

Tak, ten film ma coś w sobie, przede wszystkim dużą dawkę optymizmu. Samotny mężczyzna to jednak kino na wyższym poziomie, na pewno nie jest to film dla poszukujących ckliwych historyjek.

ocenił(a) film na 8
PiotrekzPL

może wiecie, gdzie można znaleźć ten film ale z polskimi napisami?
Zależało by mi bardzo, a na necie, ciężko mi idzie szukanie... chyba nie ma :(

radek11g

Nie widziałem polskich napisów do tego filmu, możesz ewentualnie ściągnąć sobie angielskie i wrzucić do translatora, ale to generalnie rozwiązanie nędzne i efekty mierne. Wydaje mi się jednak, że napisy angielskie do tego filmu nie wymagają oszałamiającej znajomości języka angielskiego.

ocenił(a) film na 8
PiotrekzPL

udało mi się znaleźć na necie z polskimi napisami :)

u mnie z angielskim kiepsko, nawet podstawa, a filmem jestem oczarowany. Kino europejskie to jest to!

radek11g

A gdzie znalazłeś ?

ocenił(a) film na 8
juzetpe

na ch.omiku

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
radek11g

udało mi się znaleźć z ełoweńskimi napisami, oglądanie uciążliwe ale możliwe do zrozumienia - film mi się bardzo podobał

ocenił(a) film na 7
Marzyciel45

Słoweńskie napisy:D Świetne!

Film mnie super pozytywnie zaskoczył, naprawdę! Myślałem, że będzie to szmira, a naprawdę wyrąbiście się to ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones