Hot Tub Time Machine

1 godz. 41 min.
6,1 38 979
ocen
6,1 10 38979
4 405
chce zobaczyć
3,0 5
ocen krytyków
{"rate":3.0,"count":5}
{"type":"film","id":495689,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hot+Tub+Time+Machine-2010-495689/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jutro będzie futro
  • tomash148 ocenił(a) ten film na: 7

Osobiście i chciałbym i nie. Chciałbym przeżyć jeszcze raz swoją wspaniałą młodość (lata 90-te), a jednocześnie mógłbym coś pozmieniać tak, że np. dziś już bym nie żył, bo np. powiedzmy, że stworzyłbym facebook'a , google i coś tam jeszcze, byłbym obrzydliwie bogaty i lecąc swoi prywatnym odrzutowcem zginąłbym w jego katastrofie...
    Nie jestem obrzydliwie bogaty, nie mam samolotu, więc nadal żyję. Jednocześnie nie wiem, czy byłbym w stanie powtórzyć wszystko jeszcze raz tak samo. Chyba nie dałoby się nie wykorzystać pewnych szans, pewnych okoliczności.... Temat rzeka.

• jarek1990 ocenił(a) ten film na: 8

tomash148 Ja bym chciał. Mógł bym wrócić do roku 2000 żeby zmienić kilka rzeczy i nie chodzi tu o stworzenie facebooka czy youtube, ale o błędy w swoim prywatnym życiu których nie da się już naprawić.

• tomash148 O, to to to to... ja też bym zmienił kilka decyzji. Bo dopiero po latach można pewne decyzje zweryfikować, czy były słuszne czy nie.