6,2 14
ocen
6,2 10 1 14
3
chce zobaczyć
{"type":"film","id":512204,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jutro+ju%C5%BC+b%C4%99dzie+inaczej-2004-512204/tv","text":"W TV"}]}
Jutro już będzie inaczej
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Niezwykły film zrealizowany przez Polaków w przeddzień wejścia ich kraju do Unii Europejskiej. Z 70 godzin materiałów, jakie na apel Marii Wiernikowskiej nadeszły z całej Polski, autorka wybrała sceny i obrazy, które składają się na codzienność kraju tuż przed wielkim historycznym wydarzeniem. Jest więc sprzątanie w hotelu, "nocnikowanie"Niezwykły film zrealizowany przez Polaków w przeddzień wejścia ich kraju do Unii Europejskiej. Z 70 godzin materiałów, jakie na apel Marii Wiernikowskiej nadeszły z całej Polski, autorka wybrała sceny i obrazy, które składają się na codzienność kraju tuż przed wielkim historycznym wydarzeniem. Jest więc sprzątanie w hotelu, "nocnikowanie" w żłobku, dzień targowy na bazarze... W powietrzu można wyczuć przedświąteczny niepokój. Natalia będzie obchodzić 18. urodziny, Mateusz szykuje buty do pierwszej spowiedzi, malarz widzi na horyzoncie pierwsze gwiazdy, emerytowana nauczycielka z nabożeństwem prasuje narodową flagę, młodzież pokazuje "fucka"... Dokument próbuje uchwycić bogactwo naszej codzienności nakręcone przez dziesiątki amatorskich kamer i pozbawione dziennikarskiego komentarza.

Jutro już będzie inaczej zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.