PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 250
ocen
7,0 10 1 65250
6,2 16
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Z tego filmu najlepsza jest piosenka tytułowa, jak dla mnie najlepsza z wszystkich filmów o Bondzie...

ocenił(a) film na 8
telimena79

Piosenka rzeczywiście niekiepska, też ją lubię, ale moim zdaniem najlepiej pasująca piosenka do Bonda to GoldenEye oraz przynajmniej mi wpadająca w ucho piosenka You know my name.

ocenił(a) film na 9
waldus_5

Skeryl jest boska. Tak posępna i piękna.

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Miało być "Sheryl".
Seksowna jak saksofon.

ocenił(a) film na 8
waldus_5

Dla mnie najlepsze piosenki z Bondów to te z ''Goldfinger'' (wyk. Shirley Bassey), ''Żyj i pozwól umrzeć'' (wyk. Paul McCartney & The Wings), ''Szpieg, który mnie kochał'' (wyk. Carly Simon), ''Tylko dla twoich oczu'' (wyk. Sheena Easton), ''Zabójczy Widok'' (wyk. Duran Duran), ''W obliczu śmierci'' (wyk. a-ha), ''Licencja na zabijanie'' (wyk. Gladys Knight), ''GoldenEye'' (wyk. Tina Turner), właśnie omawiane ''Jutro nie umiera nigdy'' w wykonaniu Sheryl Crow. Z nowszych Bondów z Craigiem wybija się dopiero ''Skyfall''. Obie części z Daltonem mimo iż nie każdemu się podobają to jednak muzykę miały świetną.

telimena79

Moim zdaniem najlepsza piosenka to The view to a kill z filmu Zabójczy widok. Czyli pod takim samym tytułem.

chuda255

Mi też ten utwór przypadł najbardziej do gustu :)

użytkownik usunięty
telimena79

Fakt piosenka jest świetna zaraz obok Golden-eye jeśli chodzi o filmy z Brosnanem

ocenił(a) film na 7
telimena79

Na pewno jedna z najlepszych. Kamień milowy od piosenki Madonny.

ocenił(a) film na 8
telimena79

Zgadzam się również, Sheryl zdecydowanie dała radę. W dodatku to chyba mój ulubiony film o Bondzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones