PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816099}

Kłamstewko

The Farewell
6,9 25 256
ocen
6,9 10 1 25256
7,4 44
oceny krytyków
Kłamstewko
powrót do forum filmu Kłamstewko

Film pachnie przyzwoitością. Do tego bardzo dobre recenzje, być może dostanie trochę nagród, a o polskiej premierze cisza. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
xManilax

100 procent na pomidorach i srednia 8.8 przy ponad 100 recenzjach

ocenił(a) film na 8
xManilax

Filmy z Sundance, które trafiły do kinowej dystrybucji w Polsce, można policzyć na palcach. Jak dobre by nie były. Filmy, nie palce.

ocenił(a) film na 9
xManilax

Fakt, że wg IMDB ten film, jak na razie, ma premierę tylko w kilku krajach na świecie. Może kiedy nadejdzie sezon nagród to któryś dystrybutor w Polsce się ogarnie.

ocenił(a) film na 7
xManilax

Nieźle zarobił i będzie sporym graczem w sezonie nagród więc pewnie wtedy pojawi się jakaś polska dystrybucja.

Lukasz_Broda

Jest już "dystrybucja" na torrentach, więc podejrzewam, że zanim trafi do polskich kin, to wszyscy zainteresowani zdążą go zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
xManilax

Jest na subzmovies

ocenił(a) film na 7
xManilax

https://topeuropix.com/mov/the-farewell-2019-online-free-hd-with-subtitles-europ ix

ocenił(a) film na 3
xManilax

Obejrzałem i nie rozumiem zachwytów, może nie moja bajka, ale film ma bardzo powolne tempo, najzwyczajniej nudzi, niczym nie zaskakuje, źle to się ogląda, te wysokie oceny biorą się chyba z tego, że to chiński film, może dla fanów zamulonych dramatów to będzie 100 minut jazdy bez trzymanki, ale dla innych 100 minut w plecy. Ten film jest przegadany i nudny jak diabli, flaki z olejem.

użytkownik usunięty
sheldon_cooper73

100 minut w plecy? Jazda bez trzymanki? Przegadany? Powolne tempo? A wiesz, że to nie są "Szybcy i wściekli", tylko komediodramat którego osią fabuły jest rodzina? Przed seansem zalecam poczytać opis filmu, który zamierzasz obejrzeć, bo masz śmieszne wymagania. Ale rozumiem, że jak nie ma wybuchów, strzelanin i pościgów, to współczesny widz popada w natychmiastową nudę, bo to przecież "flaki z olejem". Szanuję, że nie wystawiłeś najniższej możliwej oceny, bo to znaczy, że jest jeszcze dla ciebie ratunek.

ocenił(a) film na 3

Uwierz, że potrafię docenić dobry dramat, (i wiedziałem, że nie będzie tam wybuchów i pościgów) bo obejrzałem ich wiele, ten film jest dla mnie po prostu nudny, historia nie wciąga i jest opowiedziana w nieprzystępny sposób, może różnica kulturowa jest tego powodem, bo ogólnie nie lubię filmów z tych rejonów świata, lub stworzonych i zagranych przez tych ludzi, ale Parasite był genialny, więc się może za bardzo nakręciłem na wyśmienite kino, a dostałem typowego gniota z made in china, tak wiem, że jest made in USA, no ale.. Film ma bardzo wysokie oceny od krytyków, szczególnie na rottenie, ale tam często tak bywa, że takie perełki tak na prawdę są nudne, a jacyś krytycy windują taki film w górę, a za nimi następni i następni, a to dlatego, że jest z dziwnego kraju, lub jest czarnobiały itp. Swego czasu oglądałem też dużo filmów tzw. (jak i ten) Sundancowych, które też maja wysokie oceny jednak zwykle też są potężnie nudne, przegadane po za małymi wyjątkami, no i na koniec dodam, że można nakręcić każdy rodzaj filmu w przystępny sposób, trzeba mieć to coś co zatrzyma, zainteresuje widza, a nie spowoduje, że uśnie, trzeba umieć sprzedać historię. I nie jarają mnie filmy z wybuchami i pościgami, ostatnich szybkich i wściekłych oceniłem niewiele wyżej :) jest nadzieja, ale furory w polskich kinach to on nie zrobi, coś mi się wydaję.

użytkownik usunięty
sheldon_cooper73

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Aż się miło czytało. :)

xManilax

film trafi do polskich kin, dystrybutorem jest M2 Films
https://www.facebook.com/m2filmspl/photos/a.327902883948847/3193300107409096/

xManilax

hahaha teraz są pokazy przedpremierowe XDD rok po premierze w innych krajach, kocham polskie kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones