PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 814
ocen
6,5 10 1 8814
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

po filmie Dziewczyna z sąsiedztwa duże nadzieje wiązałem z tą aktorką. Jednakże głośno skandowane kolejna produkcje z nią w roli główne nie robią tak naprawdę dużego wrażenia i są raczej ostoją dla facetów lubiących się w nią wpatrywać. Niestety i ja dałem się nabrać po jednym filmie i przyznam że poza urodą nie robi ona na mnie większego wrażenia, tak jest również w tym filmie!
Klimat naciągany , tytułowa blondynka chociaż dwoi się i troi nie robi wielkiego wrażenia swoją indywidualnością i zachowaniem. Początek ciekawy a potem to wszystko wlecze się niemiłosiernie. Końcówka nadaje wszystkiemu kształtu i swoistego wrażenia i zdecydowanie poprawia ogólne odczucie, jednak niedosyt po całej reszcie zostaje po części. Dlatego ocena 6/10 będzie jak najbardziej subiektywna....

Adash

Zgadzam się co do Elishy w tym filmie, ale polecam He Was A Quiet Man - świetny film i Elisha wreszcie lepiej zagrała.

ocenił(a) film na 8
Adash

Pozwolę sobie całkowicie z Tobą nie zgodzić.

Mnie ten film zauroczył, wzruszył a przede wszystkim rozkochał w sobie. Nie jest on może zbyt śmieszny, nie jest to bynajmniej Notting Hill, lecz wg mnie ma w sobie nie mniej uroku. Nie wiem czemu uważasz, że klimat tego filmu jest naciągany, ja nawet przez chwilę nie odniosłem takiego wrażenia. Cuthbert nie nazwałbym tytułową blondynką, gdyż to tylko głupawa i ograniczona fantazja polskiego dystrybutora nadała taki tytuł temu filmowi, wskazują na to, że chyba tak na prawdę nie zauważył o co w tym filmie chodzi. Może próbuje ona okazać swoją indywidualność, lecz tak na prawdę robi to tylko po to "by żyć". Robi to co robi, z wiadomych wśród, tych którzy widzieli względów, lecz po prostu czasami jej to nie wychodzi najlepiej i tyle. Strasznie trudno jest jej zapomnieć. Nie zrozumieją tego ci, którzy takiego czegoś nie przeżyli. Szczerze mówiąc też tego do końca nie rozumiem, lecz potrafię odnależć choć cząstkę siebie w niej i w jej zachowaniu. Dlatego ten film jest dla mnie tak wspaniały.
I nie chcę Cie tu na siłe do niego przekonywać. Moim celem jest pokazanie Ci innego spojrzenia na ten obraz.

Dziwi mnie też dość niska ocena tego filmu, ale cóż, trzeba się z tym pogodzić. James'a Dean'a też prawdziwie pokochali po jego śmierci...

Pozdrowienia

Heartbreaker

Ciekawą opinie wystosowałeś aczkolwiek odmienną od mojej. Jedno tylko mnie zastanawia ... jak można Cuthberg porównać do Deana !? Absurd totalny!

ocenił(a) film na 8
Adash

Oj z tym porównaniem to mi się tak wyrwało:) Przyznaję, trochę głupawe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones