PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163609}

Kłopoty z blondynką

My Sassy Girl
6,5 8 814
ocen
6,5 10 1 8814
Kłopoty z blondynką
powrót do forum filmu Kłopoty z blondynką

Film

ocenił(a) film na 10

Ten film jest zajebisty ;P koncowka mnie mega zaskoczyla :D hehe no i przewszystkim grala w nim Elisha Cuthbert jak dla mnie Najpiekniejsza i Najlepsza aktorka hehe

Kawka91

zaskoczyla? od polowy ogladalam juz film na podgladzie (przykro mi, nie dalam rady sekunda po sekundzie, tak mnie wymeczyl), a i tak wiedzialam jak sie skonczy.
jak dla mnie film byl slaba podrobka azjatyckiego pierwowzoru. podobne gagi, sposob krecenia, zachowania aktorow... ktore de facto wypadaja mizernie na tle amerykanskiego srodowiska. ech. po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, ze koreanski humor z ameryka w tle pasuja jak swini siodlo :/. wole azjatyckie oryginaly :P.

Kawka91

właśnie dla niej mam zamiar obejrzeć ten film. Nieważne czy jest dobry czy też nie :P

mariio18

proszę o linka do tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
Kawka91

mi się baaardzo podobał. do tego Elisha... :)

DJ_Tiestoo

Wspaniały film. Nie widziałam azjatyckiego oryginału, ale ten mi się spodobał. Na koniec, przy listach byłam wzruszona, zrozumiałam, że filmowa Jordan była załamana i dlatego tak się dziwnie zachowywała. Poza tym wspaniała gra aktorów. ;] 10/10

ocenił(a) film na 3
ewa_b_17_12

Gra aktorów była bardzo mizerna ...sztuczne zachowanie nie nadrabiało ładnymi twarzami aktorów. Zdecydowanie zgadzam się z Verauko i oczywiście polecam wersje orginalna (koreańska)

ocenił(a) film na 5
DJ_Tiestoo

obejrzałem dla Elishy i jej uśmiechu:) Film niestety średni

ocenił(a) film na 9
karas1983_filmweb

Również obejrzałem dla Elishy ale byłem zaskoczony, że mi się tak spodoba. Aktorzy byli przesympatyczni a historia bardzo ciekawa i niebanalna. No i oczywiście wzruszająca końcówka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones