Kac Vegas

The Hangover

2009 1 godz. 40 min.
7,3 714 570
ocen
7,3 10 714570
25 374
chce zobaczyć
6,3 15
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":15}
{"type":"film","id":487211,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hangover-2009-487211/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kac Vegas
  • Longhos ocenił(a) ten film na: 7

Mnie się film podobał. Jako komedia. Uśmiałem się i nie żałuję czasu poświęconego na jego oglądanie. Przyznam się, ze kompletnie mnie nie obchodzi komu się on podobał, a komu nie, a do tego jeszcze dlaczego? Przecież to komedia, a komedie albo nas śmieszą albo nie. Szanuje tych którym się ten film podobał i szanuję tych którym on nie leżał. Dziwię się jednak tym, którzy próbują przekonać innych do tego, ze ta komedia jest dobra lub odwrotnie. Przecież to bezskuteczne i bezsensowne.

• Flooreek ocenił(a) ten film na: 7

Longhos Dokładnie tak ;) ja osobiście nie żałuje czasu spędzonego, ponieważ bardzo dobrze się bawiłem

• ulcia512 ocenił(a) ten film na: 9

Flooreek dokładnie :) a wie może ktoś gdzie mogę znaleźć scenę Douga z teściem który mówi mu że auto jest jego a on się cieszy jak dziecko??? może być nawet cały film... bo ja szukam i nie ma...

• bannQ ocenił(a) ten film na: 9

Longhos Początek pięknej trylogii komediowej watahy na kacu :)

• armarange ocenił(a) ten film na: 7

Longhos To co opisujesz to prawdziwa plaga na FW. ;)

• Longhos Ja tam nie wiem, ale jeden fakt z ciekawostek mną wstrząsnął: Ed Helms schudł do roli 3,6 kg! Ktoś w końcu powinien położyć kres tym zabójczym praktykom wobec aktorów.

• szwarer ocenił(a) ten film na: 6

Longhos Film jest OK, wesoły, ale to nie komedia pokroju choćby naszych najlepszych

• Longhos Polecam oglądać na https://cdafilmy.online

• eFilmy_online a chcesz iść do więzienia?