PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534049}

Kajinek

Kajínek
6,1 984
oceny
6,1 10 1 984
Kajinek
powrót do forum filmu Kajinek

gatunek/4

ocenił(a) film na 2

Dramat bo dramatycznie schematyczny i przewidywalny, acha jest jeszcze dramat widza,który zmarnuje czas i pieniądze.
Kryminał dla scenarzysty.
Thriller bo z zabójcy i bandziora zrobiono bohatera.
Akcja - jedyna akcja to oczekiwanie, że ten film wreszcie się skończy.

ocenił(a) film na 8
Chris_Sharma

Oceniamy film a nie fakty, a film sam w sobie jest dobry.

Chris_Sharma

ktos kto dal Ludzkiej stonodze 7 raczej nie jest wiarygodny ;]

ocenił(a) film na 2
black_bastard

jasne,
Psy I i II to arcydzieła, a Adrenalina 9/10
Stonoga rządzi!

Chris_Sharma

tak sie sklada, ze Psy 1 i 2 to arcydziela jesli chodzi o dramat sensacyjny jak i caloksztalt ich realizacji. W tamtych latach filmy miazdzyly, a zreszta podaj mi lepszy film sensacyjny polski od czasow Psów? Adrenalina wysoko za swoistego rodzaju absurd, ktory przewija sie w filmie, a do tego kiczowatosc w tak dobrym stylu podana, ze chce sie to ogladac. Takze przyczep sie do czegos innego :)

ocenił(a) film na 2
black_bastard

To dobre film, może nawet bardzo dobre, ale słowo arcydzieło znaczy co innego, przynajmniej dla mnie. Można dać Shrekowi 10/10? Bo wybitny w swojej klasie.
Adrenalinka nr 2 to przyzwoite rozrywkowe kino z cyklu "oglądnij i zapomnij", to drugie przychodzi z łatwością, ja dałem 7 właśnie za absurd bo bez tego byłoby cieniutko.

Chris_Sharma

w Adrenalinie 2 dodatkowe punkty dostala muzyka, ktora tworzyl Mike Patton z Faith no More, wiec to tez przyczynilo sie do tej oceny, no ale Psy to juz kultowe dziela, nie ma i nie bedzie lepszego filmu z tego gatunku w PL, a surowosc i realizm filmu jest dla mnie genilany. Po za tym dialogi i wykonanie jest po poprostu arcygenialne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones