PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88838}
6,4 3 897
ocen
6,4 10 1 3897
Kaliber 45
powrót do forum filmu Kaliber 45

piękne teksty i tyle

ocenił(a) film na 5

pomijając bezsensowny wątek przemocy w rodzinie, który nota bene jest wątkiem przewodnim, tudzież najbardziej rzucającym się w oczy, choć film mógłby się znakomicie bez niego obejśc. pomijając późniejsze pokrętasy w fabule, również całkowiecie bzdurne i bezsensowne, pomijąc zakończenie, które powinno skończyć się headshotem... Pozostają w tym filmiku teksty - naprawdę dosadne, absurdalnie pojebanie śmieszne i właściwie jedynie one trzymały mnie do końca. Scenka w kościele jest fenomenalna. I tyle. Zakładam, że większość ludzi ten film zniesmaczy - wiadomo, jak się żyje w gównie prezentowanym przez 90% kanałów tv/kościele czy innym 'moralnym autorytecie' to małe 'kurwa' jest przegięciem pały. Nie wspomnę już obrażonych minach panienek, które usłyszą 'chodź się pieprzyć' choć tak naprawdę mają ochotę na ostre pierdolenie. Taki lajf i mała dygresja ode mnie.
Nie odradzam point 45 ani nie polecam...choć nie - polecam z uwagi na popierdolone teksty i dla scenki z księdzem; reszta jest zwyczajna.

Droo

masz rację od siebie dodam ze początek był obiecujący gdzieś od połowy jak zaczęły sie te umoralniające gadki tempo zaczęło siadac u mnie początek8/10 końcówka 2/10 średnia wychodzi równe 5/10 i tyle dałem

ocenił(a) film na 8
Uncle_Fucker

Wydaje mi się że podsumowanie było właśnie bardzo dosadne i ode mnie poleciało mocne 8.

Co do wrażliwości widza zgadzam się - wąskie grono które pozwala na słowa "zerżnąć" ;)

ocenił(a) film na 7
miszagg

dobry film, mocne teksty, paskudna scena jak ją bije, ksiądz miał racje, chyba najbardziej jego hasło mi się podobało z całego filmu lol, marny koniec

Uncle_Fucker

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

Droo

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones