PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682011}
6,7 98 112
ocen
6,7 10 1 98112
5,4 14
ocen krytyków
Kamienie na szaniec
powrót do forum filmu Kamienie na szaniec

Mega film!

ocenił(a) film na 10

Nareszcie polski film, ktory mozna ogladac bez kompleksow ze Amerykanie zrobiliby to lepej. Dobre kino akcji i sporo wruszen na seansie. Bardzo polecam dziewczynom. Zietek jesr boski! ;]

ocenił(a) film na 8
kasieq_2

Całe szczęście, że założyłaś konto ponad siedem lat temu, bo zaraz ktoś by Ci napisał, że jesteś podstawiona:)
A z opinią całkowice się zgadzam, film piękny. Tak długo jak inni będą go uparcie krytykować, tak długo ja będę go bronić. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
zuzanna_90

Haha, dzieki :D

użytkownik usunięty
kasieq_2

Ty polecasz dziewczynom, a ja chłopakom:)

ocenił(a) film na 8
kasieq_2

A ja polecam wszystkim, to jest na prawde cudowny film. :-)

kasieq_2

A ja obejrzałam, na dodatek wydałam kasę na płytę DVD i żałuję. Bardzo marne kino, źle zrealizowane. Słaba gra aktorska, słabe zdjęcia, efekty specjalne to dosłownie kpina, a obsada żałosna.

ocenił(a) film na 1
Increibla

Dokladnie...koszmarny

ocenił(a) film na 8
kasieq_2

świetny film, b. dobrze zrobiony, zagrany, prawdziwy do bólu i wzruszający do bólu. Mi łzy leciały z oczu nie wstydzę się. Współczuję, ogromnie współczuję tym dzielnym Polakom, nie wyobrażam sobie, żeby stać mnie było na taką dzielność, siłę psychiczną etc. BOHATEROWIE przez duże litery. Dobrze, że ktoś o nich napisał, ich pokazał, utrwalił choćby na taśmie filmowej pamięć o nich.

ocenił(a) film na 8
marta7799

Amerykanie maglują na 1000 sposobów ten swój Wietnam, a ile my mamy do powiedzenia i pokazania to w pale się nie mieści ! Nareszcie trzeba uświadomić światu, co TU się działo i jakie my Polacy mamy "Ofiary wojny".

marta7799

Wygląda na to, że nie oglądałaś chyba żadnego naprawdę dobrego filmu o wojnie. To jest typowe gimbusiarskie "Show" o wojence imitującej wojnę. Pominę, że coś takiego jak "dzielność" nie istnieje. Chyba raczej odwaga!

ocenił(a) film na 8
Increibla

Oglądałam i wiem co mówię. Bardzo dobry film, żadne show, chyba nie wiesz o czym mówisz, a dzielność istnieje, tak samo jak bycie dzielnym. Otwórz jakąś encyklopedię, słownik języka polskiego jeśli masz wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones