PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 491
ocen
5,6 10 1 3491
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

ten fil jest totalnie chory a sam fakt,ze to dzialo sie naprawde i to calkiem niedawno przyprawia o dreszcze. Co sie dzieje z ludzmi? Liberalizm, ktorego nie mozna okielznac?

legatory88

wlasnie ludzie powinni ogladac takie filmy,aby zrozumiec, ze swiat nie jest taki kolorowy. film jest chory i tu
masz racje, ale bardoz dobrze zrobiony, muzyka idealnie dopasowana, gra aktorska(procz tej laski) bardzo
dobra. zdjecia tez niczego sobie.

legatory88

A ty co? Innym repertuar będziesz układać? Jak sobie nie poradziłeś z tym filmem, to po prostu więcej takich nie oglądaj. Tyle.

bansuj_

A ty co? Bedziesz mi repertuar ukladal? To ze tobie podobaja sie chore filmy nie znaczy ze nie mam prawa wstawiac komentarzy. Tyle.

legatory88

to nie film jest chory tylko historia, ale wszystko na ten temat napisalem wyzej!

emu_

Historia jest chora i dlatego zastanawiam się, czy było dobrym pomysłem kręcenie tego filmu.
Według mnie film ten sugeruje od razu grupę odbiorców, ludzi, których kręcą takie psychozy, albo po prostu wścibskich i żyjących problemami innych.
Takie moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
dariuszsz

Obejrzyj "Pasję" - to dopiero chora historia i bez najmniejszego sensu
nakręcony film, do niczego innego niż nienawiść nie zachęcający.

legatory88

A kiedy było lepiej?

ocenił(a) film na 6
legatory88

"dalem 1/10 ale tylko dlatego, zeby inni zrezygnowali"

Jeśli nie będzie ci smakować kotlet , to narzygasz komuś na talerz , aby go nie zjadł ?

Tommy_Red

A czy ja ci narzygalem na plyte zebys nie ogladnal? Mysl co piszesz!

Poza tym jesli podobal ci sie ten film to musi byc z toba cos nie tak.

ocenił(a) film na 6
legatory88

"dalem 1/10 ale tylko dlatego, zeby inni zrezygnowali"

Przykład narzygania na talerz w celu zniechęcenia mnie do konsumpcji był tylko przenośnią .

ocenił(a) film na 10
Tommy_Red

I jak zwykle ktoś się musi kłócić na forum... Każdy ma swoje zdanie - szanuję to. Osobiście uważam, że film jest genialny, gra aktorska na wysokim poziomie.
Od pewnego czasu interesuję się tematem kanibalizmu w cywilizowanym świecie. Oczywiście postać Armina Meiwes'a nie jest mi obca - to na podstawie jego historii nakręcono ten film. Piszecie, że film jest chory... To nie film jest chory, ale to, co zrobił Meiwes. Myślę, że reżyser nie przekroczył granicy dobrego smaku i chwała mu za to (równie dobrze mógł przecież umieścić w swoim filmie sceny mordowania ze wszystkimi obrzydliwymi szczegółami).
Zgadzam się z Emu - ludzie powinni oglądać takie filmy, aby zrozumieć, że świat nie jest taki piękny i aby mieć świadomość, że takie rzeczy mogą się dziać obok nas, no bo który z sąsiadów Meiwes'a pomyślałby, że to kanibal? Zawsze mieli go za spokojnego, uprzejmego człowieka, który czasami nawet pomagał im w zwykłych codziennych pracach.
Przenośnia Tommy Red'a (pozdrawiam fana Rammstein ;) jak najbardziej trafna. Jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć ten film to zrobi to nawet jeśli na filmwebie film będzie miał ocenę bardzo niską. Podobał mi się ten film, czy to oznacza, że jest coś ze mną nie tak? Nie wydaje mi się.

ocenił(a) film na 8
legatory88

Słuchaj koleś wejdź stąd wyjdź i nie dyskutuj. To na prawdę nie przedszkole ani ZOO. Nie masz poziomu żeby dyskutować o tym filmie, który Cię przerósł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones