PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Świetny film. Naprawdę warto go obejrzeć, w sam raz na wspólne oglądanie ze znajomymi. Wprawdzie tematyka oklepana ale film czerpie z różnych horrorowych znanych wątków, a jakiego typu to każdy wie kto obejrzał ten film. Ciekawie rozegrany.

ocenił(a) film na 5
klaudusia761212

Mnie również się podobał, ale uważam, że Frontière(s) nie zasługuję na miano arcydzieła.

7/10 !

Mamba

Arcydziełem może być obraz a nie film, dla mnie to jest 10/10.

ocenił(a) film na 8
klaudusia761212

100/10- to jest prawidłowa ocena tego filmu

klaudusia761212

klaudusia tematyka nie jest oklepana i nie czerpie z innych filmow, poprostu jest to wspolczesna wersja tego co zgotowal Hitler i faszysci w obozach i pokazuje ile wstanie jest czlowiek wytrzymac aby przezyc

spietrek

A jeśli taki był zamiar tego filmu to nie wiedziałam, ale skoro pomysł był aby uwspółcześnić tyranie Hitlera to wyszedł on świetnie. Widocznie nie zrozumiałam przesłania, przebacz :).

klaudusia761212

a czy ja pisalem ze film jest do dupy?, czy ze Pasja Gibsona byla tak realistyczna az do bolu i krwi, byla do dupy?, wrecz odwrotnie

spietrek

A teraz to nie wiem o co Ci chodzi, na co się tak oburzyłeś? Przecież Cię o nic nie oskarżyłam.

klaudusia761212

ogolnie to o notoryczny brak gotowki i w cale sie nie oburzylem :)

spietrek

Praca popłaca.

ocenił(a) film na 6
klaudusia761212

również dałam 10/10 bardzo mi sie podobał i \nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny co trafiła do tej rodziny

ocenił(a) film na 5
ScaRLeTT234

Nikt nie chciałby być na jej miejscu.
Jednak pamiętajmy, że to tylko fikcja. Choć wielu jest świrów na tym świecie...
Ale wierzę w to, że ktoś prędzej czy później odkryłby taką działalność. A na filmach, to albo ludzie mają klapki na oczach albo poddają się złu. Monoootonia.

Osobiście, preferuję filmy o bardziej perwersyjnej tematyce.
A takie zamykanie ze świnkami, to żadna rewelacja ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones