PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 781
ocen
5,6 10 1 13781
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Dno

ocenił(a) film na 1

Od roku zastanawiałem się czy warto zobaczyć ten film , wreszcie nastąpił moment w którym w mojej wypożyczalni nie było nic innego czego nie widziałem no i tak od niechcenia go wypożyczyłem. Zmarnowałem tylko wieczór, film jest beznadziejny , seceny wcale nie są przerażające , jedyne co mną poruszyło to utknięcie w wąskim ciemnym tunelu (mam lekką klaustrofobię) . Moim zdaniem ten film to taki sam śmieć jak Hostel i inne podobne. Dawno już nie widziałem dobrego horroru, bardzo dawno.

twim

To może oejrzyj Paranormal Activity ;] To może nie horror do końca ale film jest mocny ;))

ocenił(a) film na 1
kubelek0908

heh , dziękuję Ci bardzo :) Obejrzałem ten Paranormal Activiti do 40minuty i wyłączyłem ... gniot jak nie wiem moim zdaniem... nic tam strasznego nie było , nuda i beznadziejna gra aktorska. Pozdro :) Jedyny film w hardcorowym klimacie dla mnie który ma sens to Skazani na strach / Martyrs (2008) .

ocenił(a) film na 4
twim

moim zdaniem film jest dobry , oczywiście nie jako horror lecz jako komedia . Samo te że w filmie ukazane są hektolitry krwi no i pomysł z tymi kazirodczymi jazdami w prost genialnie głupi i te dzieci w tej piwnicy czy tam w tunelu . No jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby napisać coś takiego . Myślę że kiedy popatrzy się na horrory z lekkim przymrużeniem oka to wszystkie te głupawe filmy wydadzą się nieco przyjemniejsze w odbiorze .

ocenił(a) film na 7
twim

Twim,a może obejrzyj sobie "Rec", kręcony kamerą, ale dość fajny horrorek :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
.Xristo.

Twim powiedź... jest wogóle coś co Tobie się podoba? jak nie lubisz horrorów nie oglądaj proste ....

eulogy_pl

Sry,że do Ciebie sie to przylepiło ;p

twim

Mało w życiu widziałeś skoro dajesz takiemy filmowi 1. Przynajmniej za muzykę, aktorstwo i dobre zdjęcia powinieneś dać więcej.

ocenił(a) film na 9
twim

To obejrzyj sobie "Critters'y" albo "Gremliny" to jest horror dla Ciebie !!!! <hahaha>:P:P a ten film to po prostu dobre,mocno-brutalne kino!Widocznie nie dla dzieci NEO :p:p

ocenił(a) film na 1
marcindt1984

Stary mnie te sceny nie ruszają , są nieprzyjemne i tyle. Aktorstwo jak dla mnie do bani. Nie podobał mi się i tyle. A Crittersy i Gremliny mi się podobały heh. Wzgórza mają oczy to jest dobry horror.

ocenił(a) film na 7
twim

wzgórza mają oczy dobry? no chyba, że te 1977 roku bo te z 2006 niezbyt.
film nie był zły, muzyka dobrze dobrana, gra aktorska też nie była zła, ale szczerze nie wiem co tzreba w głowie mieć żeby taki scenariusz napisać, bo raczej nie poukładane.

ocenił(a) film na 1
GodMother

Tych z 77 nie oglądałem, a te 06 mi się podobały. Alexandre Aja zryty łeb to ma na bank co widać po jego scenariuszach :)

ocenił(a) film na 6
twim

Ja Tobie daje 0.0001/10 Widać nic nie widziałeś, skoro dajesz mu 1

BEATAiDAMIAN

Odpowiedź na poziomie 5latka...

_K2_

W dalszym ciagu nie rozumiem, po co ktos oglada takie filmy, a potem brzeczy ze rzeznia i na wymioty sie zbiera.

twim

Uwazam ze ten film to dno. Po prostu nic dodac nic ująć . Nie polecam tego filmu totalna krwawa jadka .Ale musze przyznac ze Francuzi maja ostre filmy

ocenił(a) film na 1
twim

dno dna. pierwszy raz chyba dałem 1/10 na filmwebie.

ocenił(a) film na 1
whitepony86

Ja tak samo. Większej pomyłki nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones